Pobierz aplikację betfan na telefon
Vero Volley – ŁKS Łódź: typy, kursy, zakłady 29.02 | Liga Mistrzyń
Wracamy do zmagań europejskich w siatkówce kobiet i mężczyzn. W różnych ligach mamy swoich reprezentantów, którzy walczą w kluczowych fazach. ŁKS Łódź godnie reprezentuje nas w tym roku , w Lidze Mistrzyń. Są już na etapie ćwierćfinału, gdzie mają za sobą porażkę w pierwszym meczu 1:3. Przed nimi niesamowicie ciężki rewanż. Czy będą w stanie jeszcze nawiązać walkę? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Vero Volley – ŁKS Łódź. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Vero Volley – ŁKS Łódź?
  2. Zapowiedź meczu Vero Volley – ŁKS Łódź.
  3. Jakie są kursy na mecz Vero Volley – ŁKS Łódź?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Vero Volley – ŁKS Łódź?

Vero Volley – ŁKS Łódź: zapowiedź 

Można było spodziewać się takiego obrotu spraw, nawet jeśli Łodzianki grały u siebie. Choć po przegranej pierwszej partii do 18 potrafiły się podnieść i wygrać kolejną do 14, tak jednak zabrakło sił na 3. i 4. odsłonę gdzie przegrały kolejno do 18 i 14.

1.86

POWYŻEJ 139.5

PUNKTÓW

betfan

Teraz Włoszkom wystarczą dwa sety by zapewnić sobie awans do dalszej fazy. To wszystko ułatwia zamiana ról, gdzie to one tym razem będą gospodarzami. Mecz jednak ponownie nie powinien zakończyć się w trzech partiach, zwłaszcza że po wygraniu dwóch pierwszych trener gospodarzy najprawdopodobniej wprowadzi rezerwę. Typuję co najmniej 139.5 punktów.

Vero Volley - ŁKS Łódź: kursy bukmacherskie

  • Wygrana  Vero Volley  - 1.08
  • Wygrana ŁKS Łódź - 6.50
  • Powyżej 3.5 seta - 2.10
W przewidywaniach bukmacherów to właśnie Vero Volley jest w tym zestawieniu ogromnym faworytem, co odzwierciedla kurs w przypadku ich wygranej - 1.08. Z kolei rywale, według ekspertów mają zdecydowanie mniejsze szanse, co skutkuje przelicznikiem 6.50. Co najmniej cztery sety w tym pojedynku to mnożnik 2.10.

Vero Volley - ŁKS Łódź: transmisja 

Mecz Vero Volley z ŁKS Łódź, w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzyń edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 29 lutego o godzinie 20:00 w Monzie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!