Usyk – Dubois: Typy, kursy, zapowiedź 26.08 | K2 Promotions Wrocław

Adrian Krawczyk

22 sierpnia 2023

Usyk - Dubois: Typy, kursy, zapowiedź 26.08 | K2 Promotions Wrocław
W sobotę 26 sierpnia Oleksndr Usyk stanie do obrony 3 pasów mistrzowskich w boksie w wadze ciężkiej. Jego rywalem będzie Brytyjczyk Daniel Dubois. Oczywiście to Ukrainiec ma zdecydowanie większe szanse na wygranie tego pojedynku, natomiast w ofercie bukmachera Betfan możemy znaleźć wiele ciekawych zakładów na tę walkę. Czy Usyk szybko poskromi swojego rywala i obroni mistrzowskie tytuły? Zapraszamy na zapowiedź walki oraz typy na Usyk – Dubois.

Usyk – Dubois typy bukmacherskie

Oleksand Usyk wygrywając dwa pojedynki z Joshuą z pewnością w świecie bokserskim wypracował sobie miano legendy. Dodatkowo aspektem świadczącym, że Usyk to genialny pięściarz jest fakt, że nie przegrał on jeszcze pojedynku na ringu bokserskim. Jest on zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa w walce z Duboisem i jego przegrana byłaby ogromną sensacją.

1.70

USYK – DUBOIS

PONIŻEJ 8.5 RUNDY

betfan

Usyka cechuje przede wszystkim świetna praca na nogach i tutaj Dubois będzie miał zapewne wielkie kłopoty, aby w ogóle trafić mocnym ciosem swojego rywala. Dodatkowo Ukrainiec choćby w pojedynkach z Joshuą pokazywał jak balansem ciała jest w stanie unikać ciosów, więc nie spodziewam się, aby Dubois był mu w stanie zagrozić. Dodatkowo za Usykiem przemawia to, że Brytyjczyk powraca po półrocznej przerwie, która była spowodowana ciężką kontuzją. Powrót do ringu po takiej przerwie, na rywala takiej klasy nie powinien skończyć się zbyt dobrze. Spodziewam się szybkiego nokautu ze strony Usyka dlatego typuję poniżej 8.5 rundy w tym pojedynku. Kurs na takie zdarzenie w ofercie bukmachera wynosi 1.70.

Usyk – Dubois zapowiedź

26 sierpnia na Tarczyński Arenie we Wrocławiu Oleksandr Usyk zmierzy się z Duboisem. Zwycięzca tego pojedynku przywdzieje 3 pasy mistrza wagi ciężkiej – WBO, WBA i IBF. Usyk jak do tej pory jest niepokonany na zawodowym ringu, natomisat Dubois z 20 pojedynków wygrała aż 19. Zapowiada się ciekawe widowisko, jednak wydaje się, że jednostronne i zdominowane przez ukraińskiego boksera.

Usyk – Dubois kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na walkę pomiędzy Usykiem, a Duboisem. Wskazania na faworyta do zwycięstwa w tej walce to oczywiście ukraiński bokser – Oleksndr Usyk (kurs 1.07). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma Brytyjczyk – Dubois, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie bardzo wysokim, albowiem 8.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rund w tym pojedynku – na poniżej 8.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.70, natomiast over 8.5 rundy w walce mistrzowskiej został wyceniony na poziomie nieco wyższym, albowiem 2.00.

Usyk – Dubois GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnią walkę pomiędzy Usykiem, a Duboisem w ramach pojedynku o tytuły WBO, WBA i IBF wagi ciężkiej, odbędzie się 26 sierpnia o 19:00 na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkanie będzie transmitowane na żywo przez platformę streamingową MEGOGO.
  • Relację można także śledzić na betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy