Pobierz aplikację betfan na telefon
USA – Jamajka. Typy, kursy, zapowiedź 25.06 | Gold Cup
W niedzielę odbędzie się pierwszy mecz Gold Cup. O 3:30 USA zagra z Jamajką. Stany Zjednoczone są jednym z predendentów do końcowego triumfu. Czy wywiążą się z roli faworyta i ograją Jamajkę? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz USA – Jamajka.

USA – Jamajka: zapowiedź meczu

USA w niedzielę zmierzy się z Jamajką w ramach meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Gold Cup. Stany Zjednoczone są stawiane w roli faworyta do wygrania całego turnieju. Reprezentacja zdecydowanie urosła w siłę, a podczas trwającego zgrupowania już dwukrotnie potwierdziła swoją dobrą dyspozycję. Pokonała w Lidze Narodów Meksyk i Kanadę. Jamajka za cel stawia sobie awans do fazy play-off. W grupie A, poza Stanami Zjednoczonymi, zagra także z Trinidadem i Tobago, a także z Saint Kitts i Nevis. Jamajka podczas trwającego zgrupowania zagrała dwa mecze towarzyskie. Przegrała z Katarem i Jordanią.

USA - Jamajka: typy i przewidywane składy

Typy USA - Jamajka

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest USA. Stany Zjednoczone mają coraz silniejszą reprezentację, co było widoczne nawet w trakcie mundialu w Katarze. Spodziewam się wygranej USA z handicapem.

2.68

WYGRANA USA

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Przewidywane składy

  • USA: Turner; Yedlin, Robinson, Miazga, Tolkin; Sands, A. Morris; Roldan, Busio, Vazquez; Cowell
  • Jamajka: Blake; Brown, Mariappa, King, Bell; Richards, Russell, Lambert, Parris; Nicholson, Antonio

USA - Jamajka: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz USA z Jamajką, odbędzie się 24 czerwca o 03:30. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!