Ukraina – Islandia: Typy, kursy, zakłady 26.03 | baraże Euro 2024

Adrian Krawczyk

25 marca 2024

Ukraina, typy

Ukraina dość szczęśliwe znalazła się w finale barażów o Euro 2024, albowiem w czwartkowym meczu długo przegrali 0:1 z Bośnią. Tam dosyć szczęśliwie strzelili 2 gole w samej końcówce, które pozwolą im zagrać właśnie dzisiaj spotkanie o Euro 2024 z reprezentacją Islandii. Czy Ukrainie uda się awansować na Euro 2024? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Ukraina – Islandia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Ukraina – Islandia?
  2. Zapowiedź meczu Ukraina – Islandia
  3. Jakie są kursy na mecz Ukraina – Islandia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Ukraina – Islandia?

Ukraina – Islandia typy bukmacherskie

2.20

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Z pewnością Ukraińcy mogą mówić o sporym szczęściu, albowiem grali dość słabo z reprezentacją Islandii i dopiero w 85. minucie udało im się zdobyć gola wyrównującego, a 3 minuty później bramkę, która dała im awans do finałowego spotkania, w którym dzisiaj zmierzą się z Islandią. Islandczycy natomiast z wielką pewnością ograli na wyjeździe Izrael. Trzeba ich niewątpliwie pochwalić, albowiem przegrywali oni 1:0, a mimo to potrafili w wyjazdowym meczu ograć Izrael aż 1:4. Z pewnością pod słabszą grę Ukrainy mogą powalczyć, choć to niewątpliwie gospodarze mają większe szanse, ale ja liczę, że Islandia się postawi, dlatego typuję BTTS w tym meczu.

 

Ukraina - Islandia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Ukraina – 1.46
  • Remis – 4.20
  • Wygrana Islandia – 6.80
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.20

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Ukraina - Islandia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Ukrainy (kurs 1.46). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - reprezentacja Islandii, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Ukraina - Islandia to może liczyć na kurs 4.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.87.

Ukraina - Islandia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Ukrainy, a Islandii w ramach meczu finału barażów Euro 2024, odbędzie się 26 marca o 20:45 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkania będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Ukraina - Islandia przeprowadzi live telewizja Polsat Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy