Pobierz aplikację betfan na telefon
UK Open 2024 dart: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź
  W piątek rozpocznie się jeden z większych turniejów w dartsie, czyli UK Open 2024. Zmagania rozpoczną się już od godziny 12:00 od rundy 1/256 finału. Wystąpi w nim więc wielu zawodników, a najlepsi do gry wkroczą od 4 rundy. Zobaczymy więc wiele świetnych starć, a kto ostatecznie okaże się najlepszy podczas turnieju w Anglii? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na UK Open 2024 dart.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej UK Open 2024 dart?
  2. Zapowiedź turnieju UK Open 2024 dart
  3. Jakie są kursy na turniej UK Open 2024 dart?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju UK Open 2024 dart?

UK Open 2024 dart typy bukmacherskie

6.70

WYGRANA MV GERWENA

betfan
Z pewnością ten sezon jak do tej pory należy głównie do dwóch panów. Chodzi to o bardzo doświadczonego Michaela Van Gerwena oraz młodą rewelację, czyli Luke-a Littlera. To zapewne oni znów podczas UK Open 2024 będą odgrywać największe role, jednak nadal nie można zapominać o aktualnym Mistrzu Świata, czyli Humphriesie. Dodatkowo wydaje się, że do walki powinien włączyć się Gerwyn Price, który jest w coraz lepszej formie, a w roli czarnego konia turnieju można upatrywać Buntinga, który dość niespodziewanie, jednak w świetnym stylu wygrał w tym roku Mastersa. Oczywiście tutaj będzie mu bardzo ciężko, ale być może dojdzie do najlepszej ósemki, a nawet czwórki turnieju. Najrówniejszym zawodnikiem w tym sezonie jest jednak MVG i pomimo, że będziemy mieć wielu świetnych zawodników to właśnie w nim upatruję głównego kandydata do wygrania, dlatego typuję jego zwycięstwo.

UK Open 2024 dart kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na UK Open 2024 dart. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju. Oczywiście faworytem jest Holender Michael Van Gerwen (kurs 6.70). Za jego plecami zostali sklasyfikowani Luke Littler (kurs 7.10) oraz Luke Humphries (kurs 8.40). Warto także sprawdzić kursy bukmacherskie na wygraną Gerwyn Price (kurs 11.00), czy Michael Smith (kurs 18.00), a także Stepehena Buntinga (kurs 20.00), który znów może być czarnym koniem tego turnieju.

UK Open 2024 dart – kto zagra z Polaków?

Jako, że turniej UK Open jest jednym z większych turniejów to zobaczymy w nim także sporo Polaków. Zmagania rozpoczną się od rundy 1/256 finału, dzięki temu w turnieju wystąpią z Polski: Radek Szagański, Sebastian Białecki oraz najlepszy polski zawodnik w lotki, czyli Krzysztof Ratajski. Rataj dopiero jednak zmagania ze względu na rozstawienie rozpocznie od czwartej rundy. Reszta Polaków natomiast zagra już od pierwszej rundy.

UK Open 2024 dart GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Zmagania darta w UK Open 2024 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!