Premier League Darts Night 15: Typy, kursy, zakłady 09.05

Adrian Krawczyk

09 maja 2024

Dart, Cross, typy
  Już 9. maja 2024 roku czekają nas przedostatnie zmagania w fazie grupowej Premier League Darts 2024. Dwóch zawodników ma już zapewniony awans do Play-Offów. Pozostają jednak dwa wolne miejsca, a w walce o nie liczy się tak naprawdę jeszcze 4 zawodników. Kto podczas dzisiejszych zmagań przybliży się do najlepszej czwórki Premier League Darts? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts Night 15.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts Night 15?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts Night 15
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts Night 15?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts Night 15?

Premier League Darts Night 15 typy bukmacherskie

Typy na Luke Littler – Peter Wright (09.05, 20:40)

2.40

LITTLER Z HANDI -3.5

betfan
Littler świetnie spisuje się podczas Premier League Darts. Na ten moment jest liderem i jego przewaga jest na tyle pokaźna, że praktycznie już zapewnił sobie wygraną w tabeli. Dzięki temu potencjalnie może trafić na słabszego rywala w Play-Offach. Z pewnością jednak podczas 15. zmagań również będzie chciał pokazać się z bardzo dobrej strony, albowiem w 1. rundzie zmierzy się ze słabym Wrightem. Littler może grać na pełnym luzie, co przyczynić się do tego, że moim zdaniem rozbije Szkota. Typuję wygraną Littlera z handicapem -3.5 legów po kursie 2.40.

Typy na Luke Humphires – Rob Cross (09.05, 21:10)

5.10

HUMPHRIES WYGRA

betfan
Podobnie jak Littler również Humphries ma już zapewnione miejsce w najlepszej czwórce turnieju. Teraz zmierzy się z Crossem, który aby mógł przedłużyć jeszcze swoje nadzieje w walce o miejsce w TOP4 musiałby wygrać 15. zmagania. Zadanie jednak od startu jest piekielnie trudne. Humphries niby mógłby odpuścić już to spotkanie, jednak nie jest to typ zawodnika, który odpuszcza. Spodziewam się, że podobnie jak Littler zagra na większym luzie i ogra Crossa wyrzucając go z TOP 4. Typuję wygraną Humphriesa po kursie 1.50.

Premier League Darts Night 15 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts Night 15. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. Znamy już faworytów i są to: Michael Van Gerwen (kurs 1.77) vs. Gerwyn Price (kurs 1.97); Luke Littler (kurs 1.15) vs. Peter Wrighr (kurs 5.00); Luke Humphries (kurs 1.50) vs. Rob Cross (kurs 2.45) oraz Michael Smith (kurs 1.80) vs. Nathan Aspinall (kurs 1.91).

Premier League Darts Night 15 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 15 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy