Pobierz aplikację betfan na telefon
UFC 288: typy, karta walk, zapowiedź Sterling vs Cejudo

Przed nami UFC 288. Gala odbędzie się w Prudential Center w Newark. Karta przedwstępna rozpocznie się już o północy czasu polskiego, a karta główna około 04:00 w nocy z soboty na niedziele. Main event gali to rewanż w MMA pomiędzy Aljamainem Sterlingiem, a powracającym do klatki Henrym Cejudo o pas mistrzowski wagi koguciej. Co-main event to eliminator do walki o pas wagi półśredniej, Gilbert Burns – Belal Muhammad.

UFC 288: karta walk/ rozpiska

Walka wieczoru

61.2 kg.: Aljamain Sterling (22-3-0) vs Henry Cejudo (16-2-0)

Karta główna (ok. 04:00)

 • 77.1 kg.: Belal Muhammad (22-3-0) vs Gilbert Burns (22-5-0)
 • 52.2 kg.: Jéssica Andrade (24-10-0) vs Xiaonan Yan (16-3-0)
 • 65.8 kg.: Movsar Evloev (16-0-0) vs Diego Lopes (20-5-0)
 • 65.8 kg.: Kron Gracie (5-1-0) vs Charles Jourdain (13-6-1)

Karta wstępna (ok. 02:00)

 • 70.3 kg.: Drew Dober (26-11-0) vs Matt Frevola (10-3-1)
 • 93 kg.: Devin Clark (14-7-0) vs Kennedy Nzechukwu (11-3-0)
 • 77.1 kg.: Khaos Williams (13-3-0) vs Rolando Bedoya (14-1-0)
 • 52.2 kg.: Marina Rodriguez (16-2-2) vs Virna Jandiroba (18-3-0)

Karta przedwstępna (start o północy)

 • 120.2 kg.: Parker Porter (13-8-0) vs Braxton Smith (5-1-0)
 • 83.9 kg.: Ikram Aliskerov (13-1-0) vs Phil Hawes (12-4-0)
 • 56.7 kg.: Zhalgas Zhumagulov (14-8-0) vs Rafael Estevam (11-0-0)
 • 83.9 kg.: Joseph Holmes (8-3-0) vs Claudio Ribeiro (10-3-0)
 • 61.2 kg.: Daniel Santos (10-2-0) vs Johnny Munoz Jr. (12-2-0)

UFC 288: typy, typowanie, zapowiedź walk

Jéssica Andrade vs Xiaonan Yan – typy

 • Czwarta w rankingu wagi słomkowej Jessica Andrade stanie przed wyzwaniem w postaci szóstej zawodniczki w rankingu, Xiaonan Yan. Jessica Andrade, znana jako twarda i agresywna zawodniczka, ma na swoim koncie trzy zwycięstwa z rzędu. Jednak w swoim ostatnim pojedynku doznała porażki z Erin Blanchfield. Teraz będzie chciała powrócić na zwycięską ścieżkę i udowodnić swoje umiejętności, które czynią ją jedną z czołowych zawodniczek wagi słomkowej. Xiaonan Yan z kolei po porażkach z Esparzą i Mariną Rodriguez, odzyskała formę, wygrywając większościową decyzją z Mackenzie Dern.
 • To starcie zapowiada się niezwykle interesująco. Mamy dwie doświadczone zawodniczki, które będą chciały udowodnić swoje umiejętności i awansować w rankingu. Walka może być dynamiczna i pełna intensywnych wymian.

1.49

JESSICA ANDRADE

betfan

 

 

Belal Muhammad vs Gilbert Burns – typy

 • Na UFC 288 możemy się spodziewać prawdziwej batalii pomiędzy czwartym a piątym zawodnikiem rankingu wagi półśredniej. Belal Muhammad zmierzy się z Gilbertem Burnsem w walce eliminacyjnej, której stawką jest szansa na walkę o pas mistrzowski przeciwko Leonowi Edwardsovi. Obaj zawodnicy mają imponujące bilanse zwycięstw, co czyni tę walkę jeszcze bardziej interesującą.
 • Belal Muhammad może pochwalić się rekordem 22 zwycięstw i zaledwie 3 porażek. Jego ostatnia przegrana miała miejsce aż 4 lata temu, co świadczy o jego wyjątkowej konsekwencji i umiejętnościach. Od tamtego czasu zanotował aż 8 kolejnych zwycięstw i jedno no contest. Muhammad jest znany ze swojego wszechstronnego stylu walki i zdolności do kontrolowania akcji zarówno w parterze, jak i w stójce.
 • Z drugiej strony, Gilbert Burns również ma imponujący rekord 22-5. Jego ostatnie zwycięstwo miało miejsce zaledwie miesiąc temu, kiedy to pokonał Jorge Masvidala na UFC 287. Burns jest wybitnym grapplerem, z niezwykłymi umiejętnościami w parterze i niebezpiecznymi duszeniami. Jednak jego zdolności stoją na bardzo wysokim poziomie, co czyni go niebezpiecznym rywalem w każdej sytuacji.
 • Ta walka ma ogromne znaczenie dla obu zawodników, którzy pragną zdobyć szansę na walkę o mistrzowski pas w przyszłości. Zwycięzca tej walki może być krokiem bliżej realizacji swojego celu. Oczekujemy walki pełnej emocji, dynamiki i technicznych pojedynków zarówno w stójce, jak i w parterze. Trudno wskazać tutaj faworyta. Brazylijczyk wraca niespełna miesiąc po starciu z Masvidalem podczas gdy Amerykanin wraca po ramadanie, bez pełnych przygotowań.

2.02

BELAL MUHAMMAD

betfan

 

 

Aljamain Sterling vs Henry Cejudo – typy

 • Wyczekiwana walka wieczoru na gali UFC 288 przynosi nam starcie dwóch elitarnych zawodników wagi koguciej – Aljamaina Sterlinga i Henry’ego Cejudo. Obydwaj mają imponujące osiągnięcia w swoich karierach i są zdeterminowani zdobyć lub odzyskać pas mistrzowski.
 • Aljamain Sterling wchodzi do tej walki z serią ośmiu zwycięstw z rzędu. Jego imponujące występy w ostatnich pojedynkach, w tym dwukrotne zwycięstwo nad Petrem Yanem i ostatnie zwycięstwo nad T.J. Dillashawem, czynią go pełnoprawnym mistrzem, który dwukrotnie obronił swój pas mistrzowski. Sterling jest znany ze swojego dynamicznego stylu walki, błyskawicznych przewrotów i niebezpiecznych duszeń.
 • Henry Cejudo, znanym jako „Podwójny Czempion”, powraca z emerytury sportowej, aby odzyskać pas, który stracił po zakończeniu swojej kariery sportowej. Jego ostatnia walka zakończyła się zwycięstwem nad Dominickiem Cruzem. Złoty mistrz olimpijski w zapasach to niezwykle wszechstronny zawodnik, który doskonale radzi sobie zarówno w stójce, jak i na ziemi. Jego styl walki opiera się na precyzji, szybkości i inteligencji taktycznej. Teraz będzie dążył do ponownego zdobycia pasa mistrzowskiego i udowodnienia, że jest niekwestionowanym liderem wagi koguciej.
 • To starcie obfituje w emocje i napięcie. Obydwaj zawodnicy mają motywację, by wygrać i zdobyć pas mistrzowski. Sterling będzie chciał udowodnić swoją dominację, podczas gdy Cejudo będzie dążył do powrotu na szczyt. Spodziewamy się dynamicznej i technicznej walki, w której obaj zawodnicy wykorzystają swoje umiejętności w każdym aspekcie mieszanych sztuk walki.

1.83

HENRY CEJUDO

betfan

 

 

UFC 288: Transmisja online, TV, gdzie obejrzeć?

Gala rozpocznie się o północy w Miami i potrwa do około 06:30. Całą galę UFC 288 można obejrzeć z amerykańskim komentarze, po wykupieniu UFC Fight Pass. Koszt miesięcznej subskrypcji tej usługi wynosi 9.99 euro. Galę UFC 288 można będzie także obejrzeć w polskiej telewizji. Polsat Sport zacznie transmisję od karty głównej, która rozpocznie się o godzinie około 04:00 w nocy z soboty na niedziele. Aby obejrzeć galę w Internecie po polsku można wykupić za 40zł na miesiąc pakiet Polsat Box Go Sport zawierający kanał Polsat Sport i nie tylko.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!