Pobierz aplikację betfan na telefon
UFC 275: Z kim walczy Joanna Jędrzejczyk?

Już w nocy z soboty 11 czerwca na niedzielę 12 czerwca o 00:30 rozpocznie się gala UFC 275. Na gali w Singapurze na karcie głównej zawalczy również Polka Joanna Jędrzejczyk. Jest to wielki powrót byłej mistrzyni UFC i okazja do rewanżu. Walka wieczoru to pojedynek Glovera Teixeiry z Jirim Prochazką.

UFC 275: Joanna Jędrzejczyk vs Weili Zhang – zapowiedź walki

Joanna Jędrzejczyk powraca do oktagonu UFC! Ostatnią walkę stoczyła na UFC 248, na której niejednogłośną decyzją przegrała właśnie z Chinką, Weili Zhang. Jest to druga walka pomiędzy tymi zawodniczkami, a Polka ma idealną okazję się zrewanżować za tamten pojedynek z marca 2020 roku. Ta walka powinna się odbyć około 05:00 czasu polskiego i będzie transmitowana na Polsat Sport.

Była mistrzyni UFC, którą przecież jest Polka obrała złą taktykę w trakcie pierwszej walki z chińską zawodniczką. Brakowało jej dynamiki, z której była znana podczas mistrzowskich tryumfów. 2 lata temu nie brakowało widowiskowych wymian i efektowanych uderzeń. Bez wątpienia była to świetna walka do oglądania, ale tym razem Polka nie może popełnić tych samych błędów co wtedy jeśli chce wrócić na zwycięską ścieżkę. Przede wszystkim w walce z Weili Zhang musi być cierpliwa i nie pozwalać się obalać.

Weili Zhang od czasu walki z Jędrzejczyk przegrała 2 pojedynki z Rose Namajunas. JJ na pewno tej długiej przerwy nie straciła i po aktywnościach biznesowych skupiła się na jak najlepszym przygotowaniu do tej walki. Pytanie, jak przerwa poskutkuje na Jędrzejczyk. Oby odnalazła drugą świeżość niż miała ona doprowadzić do zardzewienia. Co ważne, tym razem walka odbędzie się na dystansie trzech rund.

UFC 275: Joanna Jędrzejczyk vs Weili Zhang – typ na walkę

2.39
WYGRANA JĘDRZEJCZYK
betfan

UFC 275: Joanna Jędrzejczyk vs Weili Zhang – Zapowiedź gali, karta walk, typ na walkę wieczoru

UFC 275: typy, karta walk i zapowiedź gali MMA. Teixeira – Prochazka

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!