Betfan: Typy Żurnalisty na najbliższe mecze

Żurnalista na kanale youtube startuje z własnym programem w BETFAN, gdzie będzie podawać swoje typy. Program tak samo, jak w przypadku Mai Strzelczyk nazywać się będzie „Pogadajmy o typach”. Tym razem Maja i Żurnalista łączą swoje siły, aby podać typy na najbliższy weekend.

Filmik na Youtube:

Pogadajmy o typach z Żurnalistą:

Lazio Rzym – Inter Mediolan (16.10, 18:00)

Typ Żurnalisty: Wygrana Interu Mediolan

Kurs: 2.21

Widać tutaj zgodność z Żurnalisty z Mają Strzelczyk. Inter powinien wygrać to spotkanie. Żurnalista obawia się jednak, że mecz może zakończyć się wynikiem 1:0, dlatego też nie decyduje się zagrać overu 1.5 goli. Mediolańczycy dzięki zwycięstwu przesuną się na drugie miejsce w tabeli z zaledwie jednym punktem straty do prowadzącego Napoli.

FC Barcelona – Valencia (17.10, 21:00)

Typ Żurnalisty: Wygrana FC Barcelony

Kurs: 1.58

W meczu Barcelony z Valencią widzimy już jednak zdecydowaną rozbieżność typów pomiędzy Mają a Żurnalistą. Żurnalista zdecydował się postawić na wygraną Barcelony mimo, iż ta jest obecnie w głębokim kryzysie. Blaugrana powinna jednak odnieść zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu, jeżeli popatrzymy na aspekty czysto piłkarskie i kadrę jaką obecnie dysponuje Barcelona.

Legia Warszawa – Lech Poznań (17.10, 17:30)

Typ: Żurnalisty: Zakład bez remisu – Lech Poznań 

Kurs: 2.02 

Na pewno derby Polski są jednym z cięższych meczów do wytypowania. Widzimy tutaj jednak mocne wskazanie na Lecha Poznań. Żurnalista zdecydował się zagrać na Kolejorza DNB, co oznacza, że w przypadku remisu, typ jest rozliczony po kursie 1.00. Lech ma na pewno wiele atutów w tym sezonie, jednak ciężko będzie na Łazienkowskiej wywalczyć komplet punktów. Tym bardziej, że Legia na pewno do tego meczu podejdzie niesamowicie skoncentrowana i wypoczęta po przerwie reprezentacyjnej.

Kupony/ typy Żurnalisty:

 

Kupon Żurnalisty

Zostaw komentarz

kod-sport-betfan