Pobierz aplikację betfan na telefon
Betfan: Typy Żurnalisty na najbliższe mecze

Żurnalista na kanale Youtube startuje z własnym programem w BETFAN, gdzie będzie podawać swoje typy. Program tak samo, jak w przypadku Mai Strzelczyk nazywać się będzie „Pogadajmy o typach”. Tym razem Żurnalista i Tomek łączą swoje siły, aby podać typy na najbliższy weekend.

Filmik na Youtube:

Pogadajmy o typach z Żurnalistą:

Real Betis – Sevilla (15.01, 21:30)

Typ Żurnalisty: Wygrana Sevilli, zakład bez remisu

Kurs: 1.91

Typ Tomka: Awans Betisu Sewilla

Kurs: 1.81

Bardzo ciekawe starcie w 1/8 finału Pucharu Króla w Hiszpanii. Obie drużyny obecnie zajmują odpowiednio trzecie i drugie miejsce w tabeli La Liga, chociaż różnica punktowa to aż 10 oczek na korzyść Sevilli. Oba zespoły w tym starciu będą na pewno odpowiednio zmotywowane. W końcu to derby Sewilli. Typy naszych bohaterów zdecydowanie różnią się od siebie. Żurnalista zdecydował się postawić na wygraną Sevilli (remis = zwrot), co oznacza, że typuję Sevillę do awansu do ćwierćfinału oraz podpiera się zwrotem i rozliczeniem zakładu po kursie 1.00 w przypadku remisu i dogrywki w meczu. Tomek z kolei wierzy w sukces Realu Betis i typuję ich awans, co byłoby niewątpliwie bardzo dużym osiągnięciem dla zespołu gospodarzy. Według kursów bukmacherskich w meczu nie ma faworyta, a każdy wynik jest praktycznie tak samo prawdopodobny.

West Ham United – Leeds United (16.01, 15:00)

Typ Żurnalisty: Wygrana West Hamu

Kurs: 1.70 

Typ Tomka: Wygrana West Hamu 

Kurs: 1.70

Tym razem nasi typerzy są zdecydowanie zgodni ze sobą w przypadku spotkania West Hamu z Leeds. Gospodarze w zaległym meczu wygrali z Norwich 2:0 i naprawdę w tym sezonie prezentują się bardzo solidnie w meczach przed własną publicznością. Leeds z kolei bardzo kiepsko prezentuje się w meczach wyjazdowych, zdobywając zaledwie 6 punktów w Premier League, grając jako gość. Wydaje się, że dyspozycja Młotów jest na tyle stabilna, że nie powinni oni mieć większego problemu, żeby poradzić sobie z bardzo przeciętnie grającym ostatnio Leeds United.

Tottenham – Arsenal (16.01, 17:30)

Typ Żurnalisty: Wygrana Tottenhamu (zakład bez remisu)

Kurs: 1.73 

Typ Tomka: Arsenal wygra przynajmniej jedną połowę

Kurs: 1.90

Panowie zdecydowali również podjąć się typowania hitowego niedzielnego starcia w Premier League pomiędzy Tottenhamem a Arsenalem. Tutaj również widzimy zdecydowaną różnicę w proponowanych zakładach. Żurnalista zdecydował się postawić na kuponie typ w stronę Tottenhamu, a konkretnie zwycięstwo Kogutów, przy zwrocie stawka, jeżeli w meczu padnie remis. Tomek z kolei zdecydował się wytypować wygraną Arsenalu w przynajmniej jednej połowie, co wydaje się bardzo możliwe, ponieważ Kanonierzy prezentują się bardzo dobrze w tym sezonie.

Kupony/ typy Żurnalisty i Tomka:

 

Typy żurnalisty

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!