Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: zapowiedź 01.12. Hit zachodu! Suns- GSW

Drugi miesiąc rozgrywek NBA przynosi pełno emocji. Po wczorajszych dziewięciu spotkaniach czeka nas kolejne 5 meczów. Zapraszam na zapowiedź następnej kolejki NBA wraz z typami. 30 listopada na 1 grudnia.

NBA: Terminarz, kto gra? Jakie mecze? NBA 30.11/01.12

NBA: środa 01.12

01:30 Brooklyn Nets- New York Knicks
01:30 Toronto Raptors- Memphis Grizzlies
04:00 Phoenix Suns- Golden State Warriors
04:00 Portland Trail Blazers- Detroit Pistons
04:00 Sacramento Kings- Los Angeles Lakers

NBA: Brooklyn Nets- New York Knicks (01.12, 01:30). Typy i zapowiedź

Brooklyn Nets przegrali ostatnio w Phoenix Suns, co spowodowało przerwanie serii zwycięstw. W tym sezonie Nets nie przegrali jeszcze dwóch meczów z rzędu. New York Knicks to drużyna, która dużo lepiej radziła sobie na początku sezonu. Nie zmienia to faktu, że jest to spotkanie na szczycie Konferencji Wschodniej, a zarazem Dywizji Atlantyckiej. Nets zajmują pierwsze miejsce, a Knicks siódme, ale tabela konferencji jest bardzo spłaszczona. Oba zespoły powinny przystąpić do spotkania bez większych kontuzji. W Nets do rotacji dołączyć powinien Joe Harris, a w Knicks jest czterech zawodników z „Game Time Decision”.

Proponowany typ: Brooklyn Nets, handicap (-5,5), kurs 1.76 z oferty BETFAN

NBA: Phoenix Suns- Golden State Warriors (01.12, 04:00). Typy i zapowiedź

Ależ to spotkanie się fenomenalnie zapowiada. Dwie najlepsze drużyny Dywizji Pacyficznej, Konferencji Zachodniej i wreszcie całej NBA. Golde State Warriors w dalszym ciągu grają bez Klaya Thompsona, co nie przeszkodziło im w wykręceniu bilansu 18-2. Phoenix Suns przegrali tylko jeden mecz więcej i z bilansem 17-3 zajmują drugie miejsce, a przecież zaczynali sezon z 1-3. Oznacza, to że mają serię szesnastu wygranych spotkań z rzędu. Pytanie, kto miałby przerwać taką serię, jak nie właśnie GSW? W obu ekipach oprócz wspomnianego Thompsona zabraknie jeszcze tylko 2/3 graczy do rotacji.

Proponowany typ: Wygrana Golden State Warriors (z dogrywką), kurs 2.13 z oferty BETFAN

NBA: Sacramento Kings- Los Angeles Lakers (01.12, 04:00). Typy i zapowiedź

Drugie spotkanie pomiędzy drużynami z tej samej dywizji i też z pacyficznej. Sacramento Kings są drużyną nieprzewidywalną. Zmienili jako pierwsi głównego trenera, potrafią wygrać chociażby z Suns i jednocześnie przegrać z Oklahomą. Bilans 8-13 jest jednym z gorszych w lidze. Drużyną, która bardziej zawodzi są jednak Lakers. Mieli być pretendentami do tytułu, bić się o najwyższe miejsce w konferencji, a zajmują aktualnie dopiero ósme miejsce na zachodzie. Jest to spowodowane licznymi kontuzjami, ale je trzeba było wliczyć, bo są w końcu najstarszą drużyną w NBA. 27 listopada te drużyny zmierzyły się ze sobą i wtedy po aż trzech dogrywkach górą byli Sacramento Kings, a mecz odbył się w Staples Center. Lakers nie mogą sobie pozwolić na dwie porażki w sezonie z Kings i próbujemy wykorzystać dużą zmianę kursów względem meczu sprzed trzech dni.

Proponowany typ: Los Angeles Lakers handicap (-3,5), kurs 1.82 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!