Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Philadelphia 76ers – Miami Heat. Play-In zapowiedź
Przed nami drugi dzień miniturnieju Play-In. Po tym jak dowiedzieliśmy się o wynikach pierwszych spotkań na zachodzie, czas przenieść się na wschód. Najpierw dowiemy się, która drużyna awansuje do fazy Play-Off, a która będzie miała drugą szansę wygranym drugiego meczu, które odbędzie się w Chicago. Tutaj poznamy drużynę, która odpadnie oraz drugą, która zagra z przegranym pierwszego meczu w Filadelfii. Zapraszamy na zapowiedź i typy NBA meczu Philadelphia 76ers – Miami Heat. Kto ma największe szanse awansować? Tego właśnie dowiesz się z poniższego tekstu. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. Typy NBA: Philadelphia 76ers - Miami Heat. Play-In zapowiedź

Philadelphia 76ers – Miami Heat: zapowiedź meczu

Na drugi dzień Play-in tournament przeniesiemy się do w konferencji wschodniej gdzie najpierw odbędzie się mecz drużyn 7-8, a następnie obejrzymy spotkanie drużyn z miejsc 9-10. Wygrany spotkania 76ers – Heat awansuje do NBA Play-off i zagra w nich z New York Knicks, którzy zajęli drugie miejsce w sezonie zasadniczym na wschodzie. Przegrany tego spotkania zmierzy się z wygranym meczu, który rozpocznie się o 03:30 między Chicago Bulls, a Atlantą Hawks o ostatnie miejsce w Play-off.

Typy NBA: Philadelphia 76ers - Miami Heat

Pierwsze dwa mecze bezpośrednie (w grudniu i lutym) wygrali Miami Heat, przewagą sześciu i pięciu punktów, jednak kolejne 2 w marcu i 2 tygodnie temu wygrali już zawodnicy z Filadelfii siedmioma i czteroma punktami. Po wynikach widać, że każdy mecz był bardzo wyrównany i mógł pójść w każdą stronę, dlatego możemy być przygotowani na prawdziwe emocje. Heat w kwietniu na każde dwie wygrane złapali jedną porażkę. Inna sytuacja jest w 76ers. Wszyscy w Filadelfii czekali na powrót do zdrowia Joela Embiida. Jeden z najlepszych środkowych w lidze został postawiony po kontuzji na nogi, ale z tego co da się usłyszeć gra na środkach przeciwbólowych. Z kameruńsko-francuskim zawodnikiem zanotowali serię siedmiu zwycięstw z rzędu na koniec sezonu zasadniczego.

1.50

PHILADELPHIA 76ERS

betfan

 

Philadelphia 76ers - Miami Heat: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Philadelphią 76ers, a Miami Heat rozpocznie się o godzinie 01:00 w nocy z środy na czwartek 18 kwietnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!