Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Chicago Bulls – Memphis Grizzlies: typowanie, kursy, zapowiedź
Przed nami kolejna niedziela z najlepszą ligą koszykówki, jaką jest NBA, a jak NBA to i typy NBA. Skoro mamy mecze w niedziele to odbywają się one w europejskich godzinach wieczornych. Grizzlies już niemal na pewno zakończą sezon regularny na drugim miejscu w Konferencji Zachodniej. Chicago Bulls za to walczą o fazę Play-In w Konferencji Wschodniej. Zapraszamy na zapowiedź i typy NBA meczu Chicago Bulls – Memphis Grizzlies.

Chicago Bulls – Memphis Grizzlies: NBA zapowiedź meczu

Memphis Grizzlies tracą do pierwszych Denver Nuggets 2 zwycięstwa i mają 2 zwycięstwa przewagi nad Sacramento Kings. Pod dużo większą presją są Chicago Bulls. Byki z Wietrznego Miasta jeśli wygrają to oddala się od Washington Wizards na taki dystans, że zagrają w tym postseason. Bulls wciąż mogą wyprzedzić Toronto Raptors, które jest na ósmym miejscu, a to jest miejsce, z którego dużo łatwiej byłoby awansować do Play-Off.

Typy NBA: Chicago Bulls - Memphis Grizzlies

Memphis Grizzlies przegrali tylko jeden z ostatnich dziewięciu meczów, ale Nuggets też wygrywali i nie dali się dogonić. To, że Grizzlies są dobrą drużyną wiemy od początku sezonu, ale Bulls w końcówce sezonu zasadniczego wskoczyli na wyższy poziom, dzięki czemu prawdopodobnie zagrają w postseason.

1.72

MEMPHIS GRIZZLIES

betfan

 

Chicago Bulls - Memphis Grizzlies: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Chicago Bulls, a Memphis Grizzlies rozpocznie się o godzinie 21:30 w niedziele wieczór 2 kwietnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Canal+ Sport 2, w aplikacji Canal+ Online, a także w usłudze NBA League Pass oraz na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!