Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Chicago Bulls – Atlanta Hawks. Play-In zapowiedź
Przed nami drugi dzień miniturnieju Play-In. Po tym jak dowiedzieliśmy się o wynikach pierwszych spotkań na zachodzie, czas przenieść się na wschód. Najpierw dowiemy się, która drużyna awansuje do fazy Play-Off, a która będzie miała drugą szansę wygranym drugiego meczu, które odbędzie się w Chicago. Tutaj poznamy drużynę, która odpadnie oraz drugą, która zagra z przegranym pierwszego meczu w Filadelfii. Zapraszamy na zapowiedź i typy NBA meczu Chicago Bulls – Atlanta Hawks. Kto ma największe szanse awansować? Tego właśnie dowiesz się z poniższego tekstu. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. Typy NBA: Chicago Bulls - Atlanta Hawks. Play-In zapowiedź

Chicago Bulls – Atlanta Hawks: zapowiedź meczu

Na drugi dzień Play-in tournament przeniesiemy się do w konferencji wschodniej gdzie najpierw odbędzie się mecz drużyn 7-8, a następnie obejrzymy spotkanie drużyn z miejsc 9-10. Wygrany tego spotkania zagra z przegranym poprzedniego spotkania o ostatnie miejsce w NBA Play-offs na wschodzie. Przegrany tego meczu zakończy swój sezon. Oznacza to, że jeśli Bulls lub Hawks chcą zagrać w NBA Play-offs i rywalizować z Boston Celtics to muszą wygrać 2 najbliższe spotkania.

Typy NBA: Chicago Bulls - Atlanta Hawks

Spośród czterech spotkań fazy NBA Play-in jest to ten mecz, który prawdopodobnie interesuje najmniejszą ilość spotkań, a szkoda bo może się w nim dużo wydarzyć. Co prawda, obie drużyny są w słabej formie, szczególnie Atlanta Hawks, która przegrała sześć meczów z rzędu na koniec sezonu zasadniczego, choć trzeba przyznać, że terminarz nie należał do najłatwiejszych. Chicago Bulls za to grali w kratkę, ale potrafiąc czasami zaskoczyć z dużo wyżej notowanym rywalem. Bulls i Hawks zagrali ze sobą 2 tygodnie temu, także w Chicago i mecz ten zakończył się wygraną 113:101 przez Hawks, co było ich przedostatnią wygraną w sezonie zasadniczym.

1.67

CHCIAGO BULLS

betfan

 

Chicago Bulls - Atlanta Hawks: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Chicago Bulls, a Atlantą Hawks rozpocznie się o godzinie 03:30 w nocy z środy na czwartek 18 kwietnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!