Trentino – Jastrzębski Węgiel: typy, kursy, zakłady 05.05 | Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

04 maja 2024

Jastrzębski Węgiel
W zeszłorocznym finale Jastrzębski Węgiel musiał uznać wyższość ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W tym roku ponownie doszli aż do meczu o tytuł, a w nim zagrają z Trentino. Polski zespół jest już po obroni tytułu mistrza Polski. Teraz mogą w pełni skupić się na najważniejszym zadaniu w rym sezonie, czyli finale Ligi Mistrzów. Czy będą w stanie pokonać włoską potęgę? Czy po raz kolejny polski zespół wygra LM? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Trentino – Jastrzębski Węgiel. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Trentino – Jastrzębski Węgiel?
  2. Zapowiedź meczu Trentino – Jastrzębski Węgiel.
  3. Jakie są kursy na mecz Trentino – Jastrzębski Węgiel?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Trentino – Jastrzębski Węgiel?

Trentino – Jastrzębski Węgiel: zapowiedź 

Niesamowita forma Jastrzębskiego Węgla e tym sezonie była widoczna praktycznie cały czas. Na każdym froncie spisywali się znakomicie i w każdym dotarli aż do finału. Póki co rozegrali mecz o tytuł w Pucharze Polski, gdzie przegrali z Aluron Wartą. Z tą samą drużyną, przed kilkoma dniami, wywalczyli ponownie mistrzostwo Polski, broniąc tytuł zdobyty przed rokiem. Już w tę niedzielę przeniosą się do Antalyi, by rozegrać finał z Trentino, w ramach Ligi Mistrzów.

1.87

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

WYGRA

betfan

To co nie udało się przed rokiem, może udać się już w tej edycji LM. Tym bardziej, że ostatnim czasem postawa Trentino nie zachwyca, bowiem wygrali jeden na siedem poprzednich meczów. To jeszcze lepiej wróży polskiej ekipie, która w tym sezonie nie mierzyła się z aż takimi problemami. W tej sytuacji forma Jastrzębskiego powinna w zupełności wystarczyć do triumfu. Choć takie mecze rządzą się swoimi prawami, to mimo wszystko typuję wygraną naszej drużyny.

Trentino - Jastrzębski Węgiel: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Trentino - 1.86
  • Wygrana Jastrzębskiego Węgla - 1.87
  • Powyżej 3.5 seta - 1.40
W tym zestawieniu praktycznie nie ma faworyta i według bukmacherów obie drużyny mają bardzo podobne szansę na triumf. Zwycięstwo Trentino to kurs 1.86, podczas gdy przelicznik na wygraną Jastrzębskiego Węgla to 1.87. Sam mecz może być bardzo wyrównany, dlatego warto zerknąć na zakład, na co najmniej 186 punktów z mnożnikiem 1.85.

Trentino - Jastrzębski Węgiel: transmisja 

Mecz Trentino z Jastrzębski Węgiel, w ramach finału Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 5 maja o godzinie 16:00 w Antalyi. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy