Typy dnia – 4 czerwca, Świątek, Anglia, Niemcy

Oto typy bukmacherskie na dzisiaj, czyli 4 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 4 CZERWCA

Iga Świątek – Coco Gauff (godz. 15:00)

1.45

GAUFF NIE

WYGRA SETA

Iga Świątek w sobotę powalczy o drugi wielkoszlemowy tytuł w karierze. Pierwszy zdobyła w 2020 roku na kortach Rolanda Garrosa i w tym samym miejscu może dołożyć kolejny triumf. Polka jak burza przeszła przez swoją drabinkę, a w ćwierćfinale i półfinale na łącznie na korcie spędziła nieco ponad 2,5 godziny. Iga w 1/2 nie dała żadnych szans Darii Kasatkinie, pokonując ją 6:2, 6:1. Świątek w drodze do finału straciła tylko jednego seta. Po drugiej stronie siatki stanie Coco Gauff, która gra w Paryżu rewelacyjnie i doszła do finału bez straty seta. 18-latka mimo świetnej dyspozycji ma jednak niewielkie szanse w pojedynku z nr 1 rankingu WTA. Dotychczasowe dwa bezpośrednie pojedynki wygrała Świątek bez straty seta.

Węgry – Anglia (godz. 18:00)

1.38

WYGRANA ANGLII

Anglicy i Węgrzy zmierzą się ze sobą po raz trzeci w ciągu niecałego roku. Oba zespoły rywalizowały w grupie eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze, a teraz przyszło im grać ze sobą w Lidze Narodów. Anglia łatwo pokonała Węgrów na wyjeździe 4:0, ale u siebie miała już więcej problemów i tylko zremisowała 1:1. Miała wtedy jednak już w miarę komfortową sytuację w tabeli. Tym razem Anglicy nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, ponieważ będzie to mecz otwarcia w tej grupie, a poza Węgrami przyjdzie im walczyć również z Niemcami i Włochami, więc drużynami o zupełnie innym potencjale.

Włochy – Niemcy (godz. 20:45)

2.46

WYGRANA NIEMCY

Włosi niecały rok temu zostali mistrzami Europy i uchodzi za jeden z najlepiej grających zespołów na świecie. Wiemy, że rok w piłce to bardzo dużo, a na swoim przykładzie właśnie tego doświadcza ta reprezentacja. Najpierw brak awansu na Mistrzostwa Świata po porażce z Macedonią Północną, a następnie fatalna postawa w finalissima, gdzie gra najlepsza drużyna z Europy oraz Ameryki Południowej. Włosi przegrali ten mecz z Argentyną aż 0:3. Niemcy od porażki z Anglią na Euro 2020 zanotowali serię ośmiu wygranych z rzędu, która została przerwana w towarzyskim meczu z Holandią, gdzie zremisowali 1:1. Moim zdaniem pod wodzą Hansiego Flicka ta reprezentacja zrobiła krok do przodu i będą faworytem w starciu z Italią.

Turcja – Wyspy Owcze (godz. 20:45)

1.40

WYGRANA TURCJI

HANDICAP 0:1

Turcja rok temu jechała na Euro jako czarny koń turnieju, ale na nim kompletnie zawiodła, zaliczając trzy porażki. Później nie wykorzystali znakomitej okazji, żeby awansować bezpośrednio na mundial, a w barażach byli dużo gorsi od Portugalii i pożegnali się z szansami na wyjazd do Kataru. Turcy spadli też dywizję niżej w Lidze Nardów i zamiast grać w Lidzie B, zagrają w Lidze C, gdzie rywale są zdecydowanie poniżej ich poziomu, ponieważ zmierzą się z Litwą, Luksemburgiem i właśnie z Wyspami Owczymi. Strata jakichkolwiek punktów w tej grupie, będzie blamażem. Wyspy Owcze są w całkiem niezłej formie, ponieważ w marcu pokonały Lichtenstein 1:0 oraz zremisowały z Gibraltarem 0:0.