Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia – 13 czerwca. Francja, Dania, Peru
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 13 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 13 CZERWCA

Beijing Guoan – Tianjin Jinmen Tiger (godz. 10:30)


1.61

WYGRANA BEIJING GUOAN

betfan


  W Chinach skończyło się dawanie zawodnikom olbrzymich kontraktów. Nie pozwalają na to regulacje, które zostały nie tak dawno wprowadzone. Z powodu zbyt wysokich kontraktów kilka klubów upadło. Teraz Chinese Super League wróciła w nieco zmienionej formie i będzie to dobrze dla chińskiej piłki, ale kibice z Europy którzy oglądali ją dla znanych zawodników już tego raczej robić nie będą. My stawiamy w tym meczu na gospodarzy, którzy są faworytami. Goście zdobyli w pierwszych dwóch meczach tylko jeden punkt.

Australia - Peru (godz. 20:00)


1.80

WYGRANA PERU

betfan


  Interkontynentalny mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata. Drużyny z Ameryki Południowej i Azji, które zajęły w swoich federacjach miejsca barażowe spotykają się ze sobą na neutralnym terenie, aby zagrać mecz o wyjazd na Mistrzostwa. Faworytem bukmacherów są goście. Australia nie prezentuje już tego poziomu, który zaprezentowała chociażby na MŚ 2010, czy 2014. Peru ma w swoim składzie doświadczonych zawodników z przeszłością w najlepszych europejskich klubach i zawodników z MLS.

Francja - Chorwacja (godz. 20:45)


2.01

OBIE STRZELĄ

betfan


  Francuzi mają problem ze złapaniem formy przed mistrzostwami świata. Kto by się spodziewał, że po trzech meczach Ligi Narodów będą mieć tylko 2 punkty? W Chorwacji padł remis, więc po kolejnym remisie z Austrią czas na pierwszą wygraną w grupie, bo inaczej turniej finałowy Ligi Narodów znajdzie się poza zasięgiem Trójkolorowych. Chorwaci jednak nie odpuszczą. Już raz nie dali wygrać Francji, a w piątek pokonali Duńczyków na wyjeździe, gdzie wcale nie byli faworyzowani.

Dania - Austria (godz. 20:45)


1.86

OBIE STRZELĄ

betfan


  Dość nieoczekiwanie to Dania znalazła się na pierwszym miejscu w tej grupie mimo porażki z Chorwacją w piątek. Grupa 1 jest niezwykle wyrównana. Austria dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu wyprzedza na ten moment Chorwacje, a remis z Francją można uznać za zaskakujący. W pierwszym meczu wygrała Dania. Zobaczymy kto wygra tym razem i będzie zajmował pierwsze miejsce w grupie.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!