Pobierz aplikację betfan na telefon
Betfan: Typy Mai Strzelczyk na najbliższe mecze

W najnowszym odcinku „Pogadajmy o typach” gościem Mai Strzelczyk na kanale youtube BETFAN, był po raz kolejny Żurnalista. Poniżej link do filmiku oraz typy Mai Strzelczyk oraz jej gościa.

Filmik na YOUTUBE:

Pogadajmy o typach:

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (31.10, 17:30)

Typ Mai: Powyżej 1.5 goli

Kurs: 1.32

Hit Ekstraklasy. W niedzielę dojdzie do starcia Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Oczywiście to Portowcy są na tą chwilę zdecydowanie wyżej w tabeli od Legionistów. W spotkaniu nie ma faworyta, a Maja Strzelczyk decyduję się postawić na over 1.5 goli w meczu. Jest to moim zdaniem bardzo rozsądna decyzja, ponieważ w ostatnich pięciu meczach bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami, aż czterokrotnie mieliśmy powyżej 2 bramek w meczu.

Tottenham – Manchester United (30.10, 18:30)

Typ Mai: Powyżej 2.5 goli

Kurs: 1.74

Kluczowy mecz dla Manchesteru United, który może zadecydować o przyszłości w klubie Ole Gunnara Solskjaera. Jeżeli Czerwone Diabły tym razem również poniosą porażkę, to Norweg prawdopodobnie pożegna się z Old Trafford. Na kuponie Mai Strzelczyk znalazł się w tym meczu over 2.5 goli. W spotkaniach z udziałem Manchesteru United pada ostatnio bardzo dużo bramek, więc typ wydaje się bardzo rozsądny.

AS Roma – AC Milan (31.10, 20:45)

Typ Mai: Powyżej 3.5 goli

Kurs: 2.44

Na koniec hit Serie A. Roma zagra z Milanem, a typ powyżej 3.5 goli wydaje się najbardziej ryzykowny w tym zestawieniu, jednak również możliwy do zrealizowania. AC Milan w ostatnim meczu wyjazdowym sam strzelił aż 4 bramki, natomiast AS Roma z kolei w tym sezonie w 5 z 7 spotkań na własnym boisku zdobywała przynajmniej 2 gole.

Kupony/ typy Mai Strzelczyk:

Kupon Mai:

typy Mai

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!