Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 27.06: Holandia, Portugalia, Chorwacja, Hiszpania
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 27 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 27 czerwca

Portugalia u21 – Belgia u21 (godz. 18:00)

3.20

BELGIA

WYGRA MECZ

betfan

  Portugalia zmierzy się z Belgią na stadionie Mikheil Meskhi we wtorek (27 czerwca) w trzecim meczu grupowym Mistrzostw Europy U21 2023. Esperanças nie zdołali dobrze rozpocząć turnieju, otwierając swoją fazę grupową porażką 2:0 z gospodarzami Gruzją. Do przerwy przegrywali dwoma bramkami, mimo że dominowali w posiadaniu piłki. W kolejnym meczu Portugalia zremisowała 1:1 z Holandią, obejmując prowadzenie w pierwszej połowie, zanim ich przeciwnicy zdobyli późnego wyrównującego gola. Portugalczycy zajmują ostatnie miejsce w grupie z zaledwie jednym punktem. Ich celem będzie zwycięstwo w tym tygodniu, ale Gruzja musi uniknąć porażki z Holandią, aby Afonso Sousa i spółka zapewnili sobie miejsce w fazie pucharowej. Belgowie w tym meczu potrzebują remisu w przypadku braku wygranej Holandii lub po prostu zwycięstwa, aby nie oglądać się na nikogo.

Holandia u21 - Gruzja u21 (godz. 18:00)

1.80

OBIE STRZELĄ

betfan

  Gruzja, która gra ten turniej u siebie jest niespodziewanie jedną z najlepszych drużyn. W pierwszym meczu pokonali 2:0 Portugalczyków, a w drugim zremisowali z Belgią. Wciąż mogą jednak nie wyjść z grupy. Nie wyjdą z niej jeśli przegrają z Holandią, a Belgowie pokonają Portugalczyków. Gruzinom wystarczy remis bez oglądania się na drugi mecz, aby przypieczętować awans. Holendrzy jednak jeśli chcą awansować muszą wygrać.

Chorwacja u21 - Rumunia u21 (godz. 20:45)

2.39

CHORWACJA

betfan

  Jest to spotkanie o tzw. "pietruszkę" Zarówno Chorwaci, jak i Rumuni przegrali oba pierwsze spotkanie i zagrają w ostatniej kolejce jedynie o honor, aby zakończyć te mistrzostwa na trzecim miejscu, a szczególnie aby nie skończyć go z zerową ilością punktów i bez strzelonej bramki, bo nawet tego zarówno jedni jak i drudzy nie potrafili dokonać przez 180 minut pierwszych spotkań.

Hiszpania u21 - Ukraina u21 (godz. 20:45)

1.27

HISZPANIA

WYGRA MECZ

betfan

  Hiszpanie grają z Ukraińcami o pierwsze miejsce w grupie, co będzie miało wpływ na dalsze rozstawienie w drabince. Najważniejszy cel jednak już za nimi, ponieważ obie te reprezentacje mają pewny awans. Ukraina wygrała 2:0 z Chorwacją i 1:0 z Rumunią, a Hiszpania pokonała 3:0 Rumunię i 1:0 Chorwację. Oczywiście faworytem w tym spotkaniu są Hiszpanie, jednak z racji na zapewniony awans obaj selekcjonerzy mogą zdecydować się na rotacje w składzie, aby dać odpocząć kluczowym zawodnikom przez najważniejszymi meczami na tych mistrzostwach.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!