Typy dnia 27.10: Hurkacz, Bochum, ŁKS Łódź, Nice
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 27 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 27 października

Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor (27.10, 14:00)

2.20

TIE BREAK

W PIERWSZYM SECIE

W dwóch poprzednich starciach bezpośrednich, zawodniczy rywalizowali na całkiem innych nawierzchniach. Najpierw Polak wygrał na mączce, a kolejno Holender okazał się lepszy na kortach trawiastych. Teraz zagrają na nawierzchni twardej, gdzie obaj panowie posiadają spory atut w postaci serwisu. Ostatnim czasem jednak lepsze wyniki notował Hubert. W tym turnieju Tallon zaczął od bardzo nierównego starcia z z Seyboth Wildem, którego pokonał dopiero po trzech setach. Sporym więc zaskoczeniem było jego zwycięstwo na De Minaurem i to w dwóch setach. Dziś powinien spodziewać się znacznie cięższej przeprawy, ale znając możliwości serwisowe obu panów, warto postawić, że zobaczymy tie break już w pierwszym secie.

Bochum – FSV Mainz 05 (27.10, 20:30)

1.64

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

Z czterema punktami z ośmiu meczów, Bochum zajmuje 17. miejsce w Bundeslidze, dwa punkty i jedno miejsce nad najniższym Mainz. W międzyczasie Mainz zostało skazane na porażkę 3: 1 przez panujących mistrzów Bayern Monachium na Mewa Arena w sobotę. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (27.10, 20:30)

1.97

POWYŻEJ 2.5 GOLA

Ten mecz może się okazać naprawdę bardzo wyrównany i ciężko tutaj typować którąś z drużyn, bowiem obie mają spore problemy z linią defensywy. ŁKS Łódź na ten moment stracił 22 gole, a Górnik 16. Obie drużyny potrafią także kreować sporo okazji i przy dobrej skuteczności powinniśmy zobaczyć dziś co najmniej 3 trafienia.

Clermont - Nice (27.10, 21:00)

1.83

NicE WYGRA

Mimo przebłysku w poprzednim weekendzie, drużyny z Clermont, dziś goście także powinni być stroną dominującą. Ich forma jest świetna, a brak spotkań w europejskch pucharach, pomaga im się skupić na lidze. W mojej opinii będą dziś dążyć do zdobycia trzech punktów, ale i przełamania serii trzech porażek z rzędu z gospodarzami. Typuję wygraną gości.