Typy dnia 26.10 Sparta Praga, Rangers, AEK, Al-Ittihad
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 26 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 26 października

Sparta Praga – Rangers (26.10 18:45)

1.64

OBIE STRZELĄ

betfan

Sytuacja w tej grupie jest dosyć nietypowa, ponieważ każdy ma w niej po 3 punkty i co ciekawe każdy ma bilans bramkowy na 0, bo każdy wynik kończył się różnicą jednej bramki. Sparta Praga wygrała u siebie z Arisem 3:2 i przegrała 1:2 z Realem Betis. Rangersi także wygrali pierwszy mecz, który grali z Realem Betis 1:0, ale przegrali na wyjeździe z Arisem 1:2. Sparta Praga i Rangers spotkali się ze sobą w fazie grupowej Ligi Europy 2 lata temu, wtedy także wygrywała drużyna, grająca u siebie. Sparta Praga wygrała wtedy 1:0, a później Rangers 2:0.

Marsylia - AEK (26.10 18:45)

1.68

WYGRANA OL. MARSYLII

betfan

Faworytem tego spotkania jest Olympique Marsylia. W Ligue 1 może nie radzą sobie najlepiej, bo po dziewięciu kolejkach są dopiero na ósmym miejscu, ale na papierze mają większą jakość piłkarską od greckiego zespołu. Dużym plusem dla gospodarzy jest to, że zagrają na swoim stadionie, a nie będą musieli mierzyć się na gorącym, greckim terenie. Dotychczas Marsylia zremisowała 2:2 z Brighton i 3:3 z Ajaxem. AEK także zremisował z Ajaxem, ale za to wygrał z Brighton co daje mu na ten moment 2 punkty przewagi na rywalami w tabeli.

Brighton - Ajax (26.10 21:00)

1.33

POWYŻEJ

2.5 GOLA

betfan

Brighton & Hove Albion zaprosi w czwartek Ajax na Falmer Stadium w fazie grupowej Ligi Europy UEFA. Obie drużyny mają za sobą nieudany początek europejskich rozgrywek - gospodarze zdobyli zaledwie jeden punkt w dwóch meczach, a goście zremisowali dwa pierwsze spotkania w sezonie. Po porażce 3:2 z AEK Ateny na inaugurację rozgrywek, Brighton zremisowało 2:2 z Marsylią. Chancel Mbemba i Jordan Veretout zdobyli dwa gole w ciągu dwóch minut, aby objąć dwubramkowe prowadzenie w pierwszej połowie, które zostało zniwelowane bramkami Pascala Großa i João Pedro w drugiej połowie. Goście zremisowali u siebie z Marsylią 3:3 na inaugurację kampanii, a ostatnio ulegli AEK Ateny 1:1. Gol Stevena Bergwijna z rzutu karnego został wyrównany przez Domagoja Vidę w drugiej połowie. Obstawiam, że w meczu padnie powyżej 2.5 gola.

Al-Ittihad - Al Hazem (26.10 20:00)

1.88

betfan

Al-Ittihad w czwartek zagra z Al Hazem w ramach 11. kolejki ligi saudyjskiej. Gospodarze są na piątej pozycji w lidze i chcą walczyć o mistrzostwo. Muszą jednak nadrobić sześciopunktową przewagę do lidera - Al-Hilal. Benzema i spółka nie są w najlepszej dyspozycji. W poprzednich trzech kolejkach zdobyli tylko dwa punkty. Zremisowali z Al Feihą i Al-Taawon, a także przergali z Al Ahli. Al Hazem to przedostatnia drużyna w tabeli. Dopiero przed tygodniem wygrał swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Pokonał Al-Raed 4:3. Wcześniej przegrał z Damac i Al-Taawon. Al-Ittihad nie spisuje się ostatnio najlepiej, a jest po meczu Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Goście za to będą nakręceni po ostatnim zwycięstwie. Stawiam na to, że obie drużyny strzelą gola.