Typy dnia 25.11 Barcelona, Valencia, Wisła Kraków, Motor
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 25 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

TYPY DNIA: 25 listopada

Vallecano – Barcelona (25.11 14:00)

2.17

WYGRANA VALLECANO

ALBO REMIS

Vallecano to dziesiąta drużyna La Liga z dużymi ambicjami. Jej celem jest walka o europejskie puchary. Gospodarze nie wygrali od trzech kolejek, przez co czołówka nieco im uciekła. Niedawno przegrali z Gironą, a wcześniej bezbramkowo zremisowali z Realem Madryt. Barcelona za to zajmuje trzecie miejsce w La Liga. Do liderującej Girony traci cztery oczka. Lewandowski i spółka wygrali dwa spotkania ligowe z rzędu. Pokonali Real Sociedad i Alaves. W międzyczasie przegrali 0:1 z Szachtarem w Lidze Mistrzów. Vallecano z pewnością postawi trudne warunki Barcelonie, tym bardziej, że gra przed własną publicznością. Gospodarze triumfowali w dwóch ostatnich rywalizacjach. Stawiam na to, że nie przegrają sobotniego spotkania.

Valencia - Celta Vigo (25.11 16:15)

2.17

WYGRANA VALENCII

Valencia w 14. serii gier La Liga zmierzy się z Celtą Vigo. Gospodarze spisują się w tym sezonie dosyć dobrze i mogą myśleć nawet o włączeniu się do walki o europejskie puchary. Zajmują dziewiątą lokatę w tabeli. Przed przerwą reprezentacyjną Valencią przegrała z Realem Madryt, ale wcześniej pokonała Granadę. Celta Vigo zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a ostatni mecz wygrała 1 września. Niedawno przegrała z Athletikiem Bilbao, a wcześniej zremisowała z Sevillą. Biorąc pod uwagę dyspozycję Valencii, jest ona zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania. Nietoperze grają w tym sezonie bardzo dobrze, dlatego stawiam na ich zwycięstwo.

Wisła Kraków - GKS Katowice (25.11 17:30)

1.81

WYGRANA WISŁY

Wisła Kraków w ramach meczu 1. ligi podejmować będzie GKS Katowice. Biała Gwiazda zajmuje dopiero dziewiąte miejsce na zapleczu Ekstraklasy i awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wciąż jest kwestią otwartą. Nie wygrała od trzech kolejek. Niedawno zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec i Lechią Gdańsk, a także przegrała z Podbeskidziem. Goście grają w kratkę. Przed przerwą reprezentacyjną ograli GKS Tychy, a wcześniej zremisowali ze Stalą Rzeszów. Pojedynek Wisły Kraków z GKSem Katowice zapowiada się niezwykle wyrównanie. Biała Gwiazda u siebie gra całkiem dobrze, dlatego moim zdaniem ma spore szanse na zwycięstwo. Stawiam na wygraną gospodarzy.

Motor Lublin - Resovia Rzeszów (25.11 19:15)

1.75

WYGRANA MOTORU LUBLIN

Motor Lublin z Goncalo Feio na czele dobrze zaczął sezon, ale beniaminek złapał zadyszkę,  przez co spadł na ósmą lokatę. Przed przerwą reprezentacyjną przegrał niespodziewanie ze Zniczem Pruszków, a wcześniej zremisował 2:2 z Wisłą Płock. Resovia Rzeszów jest jednym z najbardziej bezkompromisowych drużyn w 1. lidze. Zremisowała tylko dwa razy, ale plasuje się w strefie spadkowej. Przed przerwą reprezentacyjną przegrał z Chrobrym Głogów i pokonał Miedź Legnica, ponadto musiał uznać wyższość Jagiellonii w Pucharze Polski. Mecz ze spadkowiczem jest dla Motoru Lublin doskonałą okazją do zwycięstwa. Spodziewam się zwycięstwa gospodarzy.