Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 24.02: Hurkacz, Fulham, Lille, Linette
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 24 lutego. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 24 luty

Hubert Hurkacz – Mikael Ymer (24.02, 14:30)

1.95

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

Polak, mimo że stracił seta w poprzednim meczu, to wyglądał bardzo dobrze, zwłaszcza w dwóch wygranych partiach. Znów kluczowy okazał się serwis i czekanie na błędy rywala przy podaniu. Ymerowi te błędy zdarzają się bardzo często, dlatego myślę, że jeśli nie dojdzie do przypadkowego przełamania jak w pierwszym gemie meczowym z Riedim, to Polak wygra to starcie 2:0 i właśnie taki typ stawiam.
 

Fulham - Wolves (24.02, 21:00)

2.34

WYGRANA FULHAM

betfan

Dyspozycja Wilków Lopeteguiego w tym sezonie to jedna wielka niewiadoma. Są najmniej strzelającą drużyną w Premier League, ale nie przeszkodziło im to w ograniu Liverpoolu 3:0. Fulham gra jednak w ostatnich tygodniach na tyle dobrze, że moim zdaniem ma bardzo duże szanse na komplet punktów.

Lille - Brest (24.02, 21:00)

1.48

LILLE STRZELI

W PIERWSZEJ POŁOWIE

betfan

Lille miało ogromną szansę wygrać poprzednie starcie z PSG, niestety zabrakło im spokoju przy prowadzeniu 3:2 i stracili bramki w 87 i 30+4 minucie. Mimo wszystko zaprezentowali się ze świetnej strony, no bo w końcu mało kto daje radę strzelić Paryżanom na ich boisku aż trzy gole, a przy tym jeszcze przeważać w spotkaniu. Myślę, że z tak słąbo prezentującym się Brest powinni strzelić gola już w pierwszej połowie i właśnie taki typ stawiam.

Magda Linette - Rebecca Peterson (24.02, 21:00)

1.45

LINETTE WYGRA

betfan

Magda znacznie poprawiła swój mental, ale i poziom gry, od czasu porażek z Peterseon i ma dużą szansę wyrównać z nią bilans meczów bezpośrednich. Bukmacherzy stawiają Polkę w roli faworyta i wydaje mi się to jak najbardziej słuszne. Jeśli Polka wróci do stylu gry jaki prezentowała w pierwszym secie i będzie tak skuteczna po pierwszym serwisie, jak z Panną Udvardy, to powinna w dość łatwy sposób pokonać Szwedkę. Stawiam wygraną naszej reprezentantki.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!