Typy dnia 18.10: Ruud, Barcelona, GOG, PSG

Adrian Krawczyk

17 października 2023

Ruud, typy
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 18 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 18 października poniżej.

TYPY DNIA 18 PAŹDZIERNIKA

Giron – Ruud (18.10, 11:00)

Pierwszym meczem, który weźmiemy pod uwagę w naszych typach dnia będzie starcie tenisowe w ATP Tokio. Zmierzy się w nim Giron z Ruudem. Norweg ten sezon ma dość przeciętny i z pewnością nie takich wyników spodziewał się po tak dobrym poprzednim roku. Niewątpliwie jednak dalej jest to topowy zawodnik i z takimi graczami jak Giron powinien radzić sobie bez większych problemów. Oczywiście nawierzchnia twarda nie jest jego ulubioną, jednak niewątpliwie będzie tutaj faworytem i uważam, że ogra Girona. Typuję jego wygraną w Betfan po kursie 1.42.

1.42

WYGRANA RUUDA

betfan

Celje - Barcelona (18.10, 18:45)

W handballowej Lidze Mistrzów w ciekawym starciu 5 kolejki Celje podejmie na własnym obiekcie Barcelonę. Oczywiście to drużyna z Hiszpanii jest zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu i nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż ich zwycięstwo. Nie przegrali oni jeszcze spotkania w tej edycji, a ogrywali wszystkich swoich rywali, nawet z wyższej półki w pewnym i dobrym stylu. Tutaj także spodziewam się, że wygrają wysoko. Wybieram jednak bezpieczną linię handicapu -6.5 po kursie 1.45.

1.45

WYGRANA BARCELONY

Z HANDICAPEM -6.5 GOLA

betfan

GOG - Montpellier (18.10, 18:45)

Drugim meczem Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, który weźmiemy pod uwagę to starcie pomiędzy GOG, a Montpellier. Będzie to jedno z najciekawszych starć w 5 kolejce. To GOG według analityków jest kandydatem do wygrania tego spotkania, jednak w ostatnim czasie przegrali oni 3 spotkania pod rząd i niewątpliwie ich forma troszkę uleciała. Drużyna Montpellier będzie miała oczywiście ciężko, albowiem zagra na wyjeździe, jednak są to zbliżone do siebie ekipy i nie spodziewam się tutaj dużej różnicy wyniku na którąś ze stron. Typuję powyżej 61.5 bramek w meczu po kursie 1.56.

1.51

POWYŻEJ 61.5 BRAMEK

betfan

PSG - Aalborg (18.10, 20:45)

Ostatnim spotkaniem, które weźmiemy pod uwagę w typach dnia będzie starcie również piłkarzy ręcznych w Lidze Mistrzów, gdzie będziemy świadkami hitu, czyli meczu pomiędzy PSG a Aalborgiem. Oczywiście to paryska drużyna będzie faworytem do wygrania spotkania, ale łatwo z pewnością nie będą mieć. Aalborg jest mocnym zespołem, jednak niewątpliwie lepiej gra na własnej hali. Tutaj zagrają na wyjeździe, więc PSG powinno to wykorzystać pomimo ostatnio nieco gorszej gry i ograć Aalborg. Stawiam na ich zwycięstwo po kursie 1.48.

1.48

WYGRANA PSG

betfan

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy