Typy dnia 18.09: Stal, Nottingham, Verona, Granada

Adrian Krawczyk

17 września 2023

Zagłębie Lubin
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 18 września. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 18 września poniżej.

TYPY DNIA 18 WRZEŚNIA

Stal Mielec – Zagłębie Lubin (18.09, 19:00)

W poniedziałkowym ostatnim meczu 8 kolejki polskiej Ekstraklasy Stal Mielec zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Większe szanse na wygraną ma drużyna gości - czyli Zagłębie, albowiem bardzo dobrze rozpoczęli oni sezon i wygrywając ten mecz mają szansę objąć pozycję lidera. Stal natomiast również prezentuje się przyzwoicie, albowiem w 7 spotkaniach wywalczyła 9 punktów i plasuje się w środkowej części tabeli. Typuję jednak nieco bezpieczniej i stawiam na brak porażki Zagłębia w tym meczu, czyli X/2 po kursie 1.40 w Betfan.

1.40

ZAGŁĘBIE LUB REMIS

betfan

Nottingham - Burnley (18.09, 20:45)

Także w lidze angielskiej będziemy świadkami jednego spotkania, który zamknie 5 kolejkę rozgrywek Premier League. Nottingham na własnym boisku podejmie Burnley. Dla obu ekip będzie to bardzo ważne spotkanie, albowiem raczej zarówno Nottingham, jak i Burnley będą walczyć o utrzymanie. Tutaj rysuje się szansa na wywalczenie 3 punktów, które pozwoliłyby złapać nieco oddech wygranej ekipie. Burnley rozpoczęło fatalnie, bo jak do tej pory ma po 3 meczach 0 punktów na koncie. Nottingham natomiast po 4 meczach ma ich 6. Jako, że Nottingham zagra u siebie stawiam na ich wygraną, w szczególności, że kurs jest bardzo dobry i w Betfan wynosi 2.27.

2.27

WYGRANA NOTTINGHAM

betfan

Verona - Bologna (18.09, 20:45)

Włoską Seria A i 4 kolejkę rozgrywek zakończy starcie pomiędzy Veroną, a Bolonią. Jak do tej pory obie ekipy spisują się na podobnym poziomie, tak i tutaj nie ma znacznego kandydata do wygrania. Nieco większe szanse daje się Bolonii, natomiast również i Verona może wywalczyć w tym meczu 3 punkty. Ja pójdę jednak w bramki w tym meczu i typuję over 2.5 gola po kursie 2.04 w Betfan.

2.04

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Granada - Girona (18.09, 21:00)

W poniedziałek ostatnim spotkaniem 5 kolejki hiszpańskiej La Liga będzie starcie Granady z Gironą. Drużyna z Girony bardzo dobrze zaprezentowało się w starciach z mocnymi rywalami, dzięki temu jest w czubie tabeli. Granda natomiast 3 spotkania przegrała, a punkty, konkretnie komplet udało się im wywalczyć w starciu z Majorką. Tutaj oczywiście kusi typ na wygraną Girony, jednak przez to, że zagrają na wyjeździe mimo wszystko odpuszczę ich czyste zwycięstwo. Skorzystam z Betbuildera Betfan i postawię na X/2 + poniżej 3.5 gola w meczu. Łączny kurs dzięki temu wyniesie 1.80.

1.80

X/2 ORAZ - 3.5 GOLA

betfan

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy