Typy dnia 16.11: Hurkacz, Vive Kielce, Portugalia, Argentyna
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 16 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 16 listopada

Hubert Hurkacz – Novak Djokovic (16.11, 14:30)

1.57

POWYŻEJ 21.5 GEMÓW

Polak wystąpi w jednym meczu, ale za to jakim, bowiem przyjdzie mu zmierzyć się z Novakiem Djokovicem. Serb ma za sobą porażkę i zwycięstwo i na pewno wyjdzie tu na kort, by wygrać. W pierwszej rundzie ograł w trzech setach Rune, a z kolei w drugiej musiał uznać wyższość Jannika Sinnera. Teraz wiele zależy od tego pojedynku, bo wygrana Duńczyka nad Włochem i przegrana Serba w tym starciu, może pozbawić go dalszego udziału. Hubert na pewno wyjdzie na ten mecz z dużym spokojem, co może mu pozwolić na swobodny serwis i lekką rękę przy returnie. Typuję w tym pojedynku, że zobaczymy co najmniej 22 gemy.

RK Zagreb - Industria Vive Kielce (16.11, 18:45)

2.25

KEILCE WYGRAJĄ

OBIE POŁOWY

RK Zagreb w tym roku dotychczas zdobyło dwa punkty mniej, aniżeli nasza drużyna. Na ten moment zajmują 6. miejsce, czyli ostatnie dające awans. Tuż za nimi, z tą samą liczbą oczek, znajduje się Szeged, które tylko czeka na ich błą.Obie ekipy mierzyły się dwa razy w 2016 roku, oba wygrała drużyna z Kielc. Od tamtego spotkania minęło sporo czasu i zdaje się, że to nasza drużyna rozwinęła się znacznie bardziej. Choć na pewno gospodarze będą wspierani przez własnych kibiców, tak jednak spodziewam się wysokiej wygranej przyjezdnych. Typuję zwycięstwo Industrii w obu połowach.

Liechtenstein - Portugalia (16.11, 20:45)

2.16

POWYŻEJ

5.5 GOLA

W poprzednim meczu gospodarze przegrali na wyjeździe z Islandią 4:0 i będą chcieli dobrze zaprezentować się w meczu u siebie. Przyjezdni zaprezentowali pięciogwiazdkowy występ w pierwszej połowie i w zeszłym miesiącu wygrali 5:0 na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną. Cristiano Ronaldo kontynuował swoją świetną formę, zdobywając bramkę w 15. minucie, a Bruno Fernandes, João Félix i João Cancelo dołożyli gole w dalszej części pierwszej połowy. Obstawiam, że w meczu padnie powyżej 5.5 gola.

Argentyna - Urugwaj (17.11, 01:00)

1.57

ARGENTYNA WYGRA

Gospodarze nie stracili jeszcze ani jednej bramki, a na ten moment ich bilans wynos 7:0. Urugwaj ma w tym aspekcie znacznie gorsze wyniki, bowiem już stracili pięć bramek. Patrząc na formę obu ekip, może być niezwykle trudno gościom zagrozić bramce Argentyny. Typuję więc wygraną mistrzów Świata.