Typy dnia 15.04: Sinner, Tottenham, Real Madryt, Dortmund
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 15 kwietnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 15 kwietnia

Jannik Sinner – Holger Rune (15.04, 15:30)

1.55

SINNER WYGRA

Półfinał dwóch niesamowicie perspektywicznych graczy. Dwa lata starszy, Jannik Sinner, jest tutaj małym faworytem, choć moim zdaniem swoimi umiejętnościami na korcie ziemnym znacznie przewyższa Rune. Włoch słynie przede wszystkim z mocnego mentalu, ale i świetnego poruszania się na korcie. Przy podtrzymaniu jakości serwisu, powinien sobie poradzić z Duńczykiem nawet w dwóch setach. Stawiam wygraną Jannika.

Stuttgart - Borussia Dortmund (15.04, 15:30)

1.64

POWYŻEJ 2,5 GOLA

Obie drużyny potrzebują punktów, by przybliżyć się do wymierzonego celu. Obie drużyny są jednocześnie bardzo ofensywnie nastawione, co przekłada się na zdobyte, ale i stracone bramki. W tym meczu oczekuję wymiany ciosów z obu stron, a co za tym idzie, sporej ilości bramek. Stawiam powyżej 2,5 gola.

Tottenham - Bournemouth (15.04, 16:00)

1.71

Obu zespołom na pewno marzy się tutaj komplet punktów, jednakże to Tottenham grając u siebie i mając tak jakościowych zawodników, jest tutaj sporym faworytem. Oba zespoły spotkały się w tym sezonie w 14. kolejce, gdzie mimo prowadzenia do przerwy, Bournemouth musiało uznać wyższość rywali, przegrywając 2:3. Tamto spotkanie można uznać za dobry prognostyk na dzisiejszy mecz, w którym również spodziewam się co najmniej 3 trafień.

Cadiz - Real Madryt (15.04, 21:00)

1.58

CADIZ STRZELI

Cadiz mimo stabilnej pozycji w tabeli, może po kilku słabszych występach znaleźć się w strefie spadkowej. Z Realem w meczach bezpośrednich już nieraz pokazywali się z dobrej strony, często remisując, czy nawet wygrywając. Może i tym razem nie uda się im wygrać, choć z pewnością Real będzie w okrojonym składzie, to jednak powinni strzelić chociaż jednego gola.