Typy dnia 14.09: Flamengo, Sao Paulo, Al-Ittihad, Damac

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 12 września. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 12 września

Internacional – Sao Paulo (14.09, 2:30)

Internacional przywita Sao Paulo na Estadio Jose Pinheiro Borda w brazylijskiej Serie A w środę (13 września), gdy obie drużyny wrócą do gry po międzynarodowej przerwie.
Gospodarze mają za sobą passę czterech niepokonanych meczów we wszystkich rozgrywkach, a w poprzednim spotkaniu zremisowali bezbramkowo z Goias. Inter jest bez zwycięstwa w 10 meczach ligowych. Sao Paulo tymczasem jest bez zwycięstwa w czterech meczach we wszystkich rozgrywkach, przegrywając trzy spotkania z rzędu. Są bez zwycięstwa w sześciu meczach ligowych. Zajmują 11. miejsce w tabeli, trzy lokaty nad Internacionalem, który ma 26 punktów. Obstawiam, że goście wygrają.

3.25

SAO PAULO

WYGRA MECZ

betfan

Flamengo - Atletico Paranaense (14.09, 2:30)

Flamengo podejmie Athletico Paranaense na Estadio do Maracana w środę w kolejnej rundzie kampanii 2023 Brasileiro Serie A.
Gospodarze mają mieszane wyniki w lidze w tym sezonie, ale nadal mają nadzieję na zapewnienie sobie miejsca w Copa Libertadores na koniec kampanii. W ostatnim meczu pokonali liderów ligi Botafogo 2-1, a Bruno Henrique strzelił genialnego gola spoza boiska w ostatnich 20 minutach meczu. Athletico Paranaense, w międzyczasie, miało swoje zmagania w tym sezonie, ale obecnie znajduje się na kontynentalnym miejscu w tabeli. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.85

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Al-Akhdoud - Al-Ittihad (14.09, 17:00)

Al Akhdoud powita Al Ittihad na stadionie Prince Hathloul Bin Abdul Aziz Sport City Stadium w Saudi Pro League w czwartek (14 września). Gospodarze zanotowali historyczne zwycięstwo 1:0 w poprzednim spotkaniu nad Al Riyadh. Było to ich pierwsze zwycięstwo w sezonie i pierwsze w historii w saudyjskiej ekstraklasie. Były napastnik Al Taawoun, Leandre Tawamba, zdobył bramkę w swoim klubowym debiucie w 55. minucie. Al Akhdoud zajmuje 13. miejsce w tabeli. W międzyczasie Al-Ittihad zakończył swój doskonały początek kampanii ligowej na początku tego miesiąca, przegrywając 4-3 u siebie z Al Hilal. Do przerwy prowadzili 3-1 dzięki bramkom Romarinho, Karima Benzemy i Abderrazaka Hamdallaha. Obstawiam, że Al-Ittihad strzeli powyżej 1.5 gola.

1.28

AL-ITTIHAD

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Al-Wehda - Damac (14.09, 20:00)

Damac będzie chciał wydostać się z dolnej trójki tabeli Saudi Pro League dzięki pierwszemu zwycięstwu w tym sezonie, gdy w czwartek podejmie Al Wahdę.W pięciu pierwszych meczach goście nie zdołali odnieść zwycięstwa, zdobywając zaledwie trzy punkty, podczas gdy gospodarze są o trzy punkty lepsi, zajmując dziewiąte miejsce dzięki dwóm zwycięstwom w pięciu meczach.
Po uniknięciu spadku z Saudi Pro League w zeszłym sezonie, dzięki mocnej końcówce kampanii, w której zajęli 13. miejsce z 32 punktami w 30 meczach, Al Wahda skupiła się na nowym sezonie z zamiarem zapewnienia sobie bardziej komfortowego finiszu.Udało im się szybko wystartować, pomimo porażki 1:0 z Al Riyadh w dniu otwarcia, ponieważ drużyna Georgiosa Donisa odniosła kolejne zwycięstwa w następnych dwóch meczach. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.