Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 13.10: Austria, Holandia, Irlandia, Portugalia
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 13 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 13 października poniżej.

TYPY DNIA 13 PAŹDZIERNIKA

Austria – Belgia (13.10, 20:45)

Jednym z ciekawszych piątkowych spotkań eliminacji Euro 2024 będzie starcie pomiędzy reprezentacją Austrii, a Belgii. Co prawda praktycznie już obie reprezentacje mają pewny awans na Euro 2024, ale zagrają po prostu o zwycięstwo i o polepszenie rankingu FIFA, który będzie miał znacznie przy rozstawieniu w losowaniu na Euro. Większe szanse widzę w zwycięstwie Belgii, jednak pójdę tutaj w gole. W pierwszym ich bezpośrednim spotkaniu były 2, tutaj typuję nieco wyżej, albowiem powyżej 2.5 gola po kursie 1.91.

1.91

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Holandia - Francja (13.10, 20:45)

Holandia jak do tej pory w eliminacjach Mistrzostw Europy 2024 radzi sobie dobrze, ale stracili oni punkty w pierwszym meczu z Francją, gdzie przegrali aż 0:4. Pozostałe 3 punkty pewnie wygrywali i mają o jeden mecz mniej od Grecji, więc to daje im pewny oddech. Teraz czeka ich trudne starcie z Francją i z pewnością będą mieli obraz pierwszego spotkania, w którym ulegli aż 0:4. Choć jak pokazują statystki tamtego spotkania nie był to mecz jednostronny, albowiem Oranje także tworzyło sytuacje. Spodziewam się, że będzie to otwarte spotkanie, albowiem spotkają się dwie silne ofensywnie reprezentacje. Typuję BTTS w meczu Holandia - Francja po kursie 1.76.

1.76

BTTS - OBIE STRZELA

betfan

Irlandia - Grecja (13.10, 20:45)

Jak do tej pory w grupie B Irlandia zdobyła zaledwie 3 punkty w pięciu rozegranych spotkaniach. Niewątpliwie jest to wynik znacznie poniżej oczekiwań, które mogli sobie narzucić przed startem eliminacji. Grecy natomiast spisują się bardzo dobrze i jak do tej pory mają 9 punktów na koncie i w dalszym ciągu liczą się w walce o bezpośredni awans na Euro 2024. Ich najgroźniejszym rywalem będzie Holandia, która zagra z Francją i może stracić punkty. Tutaj Grecy muszą zrobić wszystko, aby sięgnąć po pełną pulę. O to oczywiście łatwo nie będzie, bo zagrają na trudnym terenie w Irlandii. Ja jednak im zaufam i stawiam brak porażki Grecji, czyli X/2 po kursie 1.53.

1.53

X2 - REMIS LUB GRECJA

betfan

Portugalia - Słowacja (13.10, 20:45)

Ostatnim spotkaniem, które weźmiemy pod uwagę w typach dnia jest starcie pomiędzy reprezentacją Portugalii, a Słowacji. Obie ekipy są bliskie wywalczenia bezpośredniego awansu na Euro 2024. Portugalczycy są już tego praktycznie pewni, a natomiast Słowacji wystarczy, aby nie gubili punkty z rywalami jak Luksemburg czy Bośnia. Tutaj większe szanse oczywiście ma Portugalia i nie ma się co dziwić, bo jest to lepsza reprezentacja. Typuję ich wygraną z handicapem -1.5 gola po kursie 1.71 w Betfan.

1.51

WYGRANA PORTUGALII

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!