Pobierz aplikację betfan na telefon
Radomiak Radom – Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zakłady 28.04
Pierwszym niedzielnym meczem 30. kolejki Ekstraklasy będzie starcie, w którym Radomiak Radom zmierzy się na własnym obiekcie z Zagłębiem Lubin. Obie ekipy muszą jeszcze uważać na strefę spadkową, albowiem plasują się obok siebie w ligowej tabeli i mają 5 punktów przewagi nad Koroną. Niewątpliwie ekipa, która wygra to spotkanie będzie znacznie bliżej utrzymania. Kto więc sięgnie po zwycięstwo? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Radomiak Radom – Zagłębie Lubin. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Radomiak Radom – Zagłębie Lubin?
  2. Zapowiedź meczu Radomiak Radom – Zagłębie Lubin
  3. Jakie są kursy na mecz Radomiak Radom – Zagłębie Lubin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Radomiak Radom – Zagłębie Lubin?

Radomiak Radom – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

1.60
REMIS LUB ZAGŁĘBIE
betfan
Radomiak Radom i Zagłębie Lubin to ekipy, które w Ekstraklasie w tym sezonie prezentują bardzo zbliżony poziom. Pokazuje to także miejsce zajmowane w tabeli przez obie ekipy, albowiem plasują się na 11 oraz 12 lokacie z tym samym dorobkiem punktów. Tutaj niewątpliwie nieco większą przewagę będzie mieć Radomiak, który zagra na własnym obiekcie. Ja jednak nie spodziewam się, aby któraś ekipa miała większe szanse, dlatego wybiorę wyższy kurs i stawiam na brak porażki Zagłębia.

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin kursy bukmacherskie

  • Wygrana Radomiak Radom – 2.32
  • Remis – 3.25
  • Wygrana Zagłębie Lubin – 3.00
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.78
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Radomiak Radom - Zagłębie Lubin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Radomiaka Radom (kurs 2.32). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Zagłębie Lubin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Radomiak Radom - Zagłębie Lubin to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.77.

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Radomiakiem Radom, a Zagłębiem Lubin w ramach 30. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 28 kwietnia o 12:30 na Stadionie imienia Braci Czachorów w Radomie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Radomiak Radom - Zagłębie Lubin przeprowadzi telewizja Canal+Sport 3.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!