Typy dnia 12.07: Jabeur, Alcaraz, Astana, Slovan
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 12 lipca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 12 lipca

Ons Jabeur – Elena Rybakina (godz. 14:30)

1.58

ELENA RYBAKINA

Elena Rybakina przegrała na tegorocznym Wimbledonie tylko jednego seta. Było to z Shelby Rodgers w pierwszym meczu. Później pokonała Cornet i Boulter. W ćwierćfinale zagrała z Brazylijką, Haddad Maią, ale ta już po piątym gemie musiała skreczować. Tym samym Rybakina wystąpi w pełni wypoczęta do rywalizacji z Tunezyjką. Jabeur pokonała Magdę Fręch i Zhuoxuan Bai po 2:0, następnie w trzysetowym meczu Andreescu, a w półfinale znowu 2:0 Petre Kvitovą. Faworytką jest Rybakina. To ona jest wyżej w rankingu, lepiej się czuje na trawie i jest bardziej wypoczęta.

Carlos Alcaraz - Holger Rune (godz. 16:00)

1.49

CARLOS ALCARAZ

HANDICAP SETOWY -1,5

Carlos Alcaraz to wciąż światowa jedynka rankingu ATP. Nic dziwnego, że w pojedynku z Rune jest faworytem, nawet jeśli Duńczyk jest w tym rankingu również wysoko, bo na szóstej pozycji. Alcaraz najpierw pokonał do zera dwóch Francuzów, Chardy'ego i Mullera, a następnie 3:1 z Jarrym i Berretinim. Rune pierwsze dwie rundy przeszedł także bez straty seta. Bliski odpadnięcia był w rundzie trzeciej. Wtedy wygrał tie-break w decydującym secie z Davidovichem-Fokiną 10:8. W ćwierćfinale pokonał Dimitrova 3:1. Przewidujemy, że Alcaraz straci maksymalnie jednego seta, wygrywając to spotkanie.

FC Astana - Dinamo Tbilisi (godz. 16:00)

1.88

ASTANA

Mistrz Kazachstanu rozegra spotkanie z mistrzem Gruzji. Zespół z Kazachstanu jest w trakcie sezonu, co bez wątpienia przełoży się na ich formę w kwalifikacjach europejskich pucharów. To samo jednak można powiedzieć o Dinamo Tbilisi, które ostatnie spotkanie rozegrało 2 dni przed ostatnim meczem Astany. Kazachowie są silni na swoim stadionie, a niedoświadczonych Gruzinów może złapać zmęczenie po długim locie oraz niezapomnianie wysokie temperatury.

Slovan Bratysława - Hesperange (godz. 20:30)

1.66

SLOVAN

HANDICAP -1,5

Mistrz Słowacji zagra z sensacyjnym zwycięzcą ligi Luksemburgu. Slovan świetnie poradził sobie w meczach towarszyskich, wygrywając wszystkie 4 z dniach, w tym z Wisłą Płock. Według flashscore.com drużyna Hesperange nie zagrała żadnego meczu kontrolnego od zakończenia ligi 21 maja. Slovan do tego gra u siebie, także wszystko wskazuje na wygraną zespołu zza naszej południowej granicy i to nie jedną bramką.