Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 10.07 Francja, USA, Kanada, Alcaraz
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 10 lipca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 10. lipca poniżej.

TYPY DNIA: 10 LIPCA

USA – Kanada (10.07, 01:30)

W ostatnim ćwierćfinale Gold Cup będziemy świadkami ciekawe starcia, w którym zmierzą się dwie bardzo mocne reprezentacje USA oraz Kanady. Faworytem do wygrania spotkania jest USA, które znacznie lepiej zaprezentowało się od swojego oponenta w fazie grupowej. Amerykanie rozbili Trinidad i Tobago oraz Saint Kitts Nevis po 6:0, a na otwarcie zremisowali 1:1 z Jamajką. Znacznie gorzej wypadła, natomiast Kanada, która do ostatniego meczu walczyła o bezpośredni awans. Jeżeli Amerykanie zagrają na swoim poziomie spodziewam się ich wygranej w tym meczu. Dodatkowo kurs na poziomie 1.70 będzie idealnym typem na to spotkanie, dlatego też obstawiam wygraną USA z Kanadą.

1.71

WYGRANA USA

betfan

Francja - Niemcy (10.07, 02:00)

W poniedziałek zostaną rozegrane także ostatnie grupowe starcia w siatkarskiej Lidze Narodów. W jednym z ciekawszych spotkań zmierzy się reprezentacja Francji z Niemcami, gdzie Trójkolorowi będą faworytem do wygrania. Niemcy nie zagrają tak naprawdę już o nic, ponieważ nie mają szans awansować do fazy pucharowej. Francuzi natomiast będą bili się o ostatnie ósme miejsce premiowane awansem z Holandią. Niewątpliwie odpadnięcie tak wielkiej ekipy siatkarskiej jak Francja byłaby sporą niespodzianką, jednak układ terminarzu sprzyja Francuzom i będą oni mieli wszystko w swoich rękach, aby awansować. Stawiam jednak na ponad 3.5 seta w meczu.

1.76

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

USA - Bułgaria (10.07, 05:30)

W siatkarskiej Lidze Narodów zmierzą się także znacznie faworyzowani Amerykanie z reprezentacją Bułgarii, która wskazywana jest na pożarcie. Bułgarzy nie grają już tak naprawdę o nic, a jedynie o dobry trening, Amerykanie natomiast mogą powalczyć o wygranie fazy grupowej, które może dać im potencjalnie słabszego rywala w fazie pucharowej. Z pewnością więc zawodnicy z USA będą chcieli wygrać pewnie to spotkanie i spodziewa się, że zrobią to łatwo dlatego też moim typem na USA - Bułgaria będzie dokładny wynik 3:0.

1.49

DOKŁADNY WYNIK 3:0

betfan

Alcaraz - Berrettini (10.07, 12:00)

W hitowym starciu 4. rundy męskiego Wimbledonu zmierzy się Hiszpan Carlos Alcaraz z Włochem Matteo Berrettinim. Oczywiście to młody Hiszpan jest faworytem do wygrania tego spotkania, jednak nie można w żaden sposób skreślać Włocha, który na Wimbledon zawsze przygotowuje wysoką formę. Z pewnością może szukać swoich szans w starciu z Alcarazem w postaci dobrego serwisu oraz wielu winnerów kończących wymiany. Nie spodziewam się szybkiego jednostronnego spotkania, a dobrego widowiska, dlatego typuję ponad 3.5 seta w meczu.

1.50

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!