Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 09.07: Świątek, Hurkacz, Polska, Portugalia U19
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 9 lipca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 9 lipca

Polska – Japonia (09.07, 13:00)

1.45

POLSKA WYGRA

betfan

Spodziewam się dobrego zakończenia tego tygodnia przez naszych reprezentantów. Choć Japonia to lider grupy, to jednak poziomem znacznie odstają od naszej drużyny. Zaledwie raz przegraliśmy z nimi w ostatnich w pięciu pojedynkach. Typuję więc zwycięstwo Polski.

Iga Świątek - Belinda Bencic (09.07, 16:30)

1.59

POWYŻEJ 18.5 GEMÓW

betfan

Poprzedni mecz Igi zajął jej więcej czasu niż dwie pierwsze rundy, a to za sprawą serwisu jakim operowała Martic. W walce o ćwierćfinał także spotka się z wymagającą w tym aspekcie Bencic i moim zdaniem mecz potrwa nieco dłużej. Szwajcarka poza tym świetnie czuje korty trawiaste, co też przełoży się na utrudnienia dla Polki. Choć myślę, że mimo wszystko Iga wygra to typuję w tym pojedynku co najmniej 19 gemów w meczu.

Portugalia U19 - Malta U19 (09.07, 18:00)

2.20

POWYŻEJ 4.5 GOLA

betfan
Jako, że Portugalczycy zdobyli już w fazie grupowej w dwóch meczach łącznie 7 bramek, a ich przeciwnicy byli mocni, bo była to Polska oraz Włosi może to świadczyć tylko o ich dużym potencjale w ofensywie. Spodziewam się, że Malta długo nie wytrzyma, a jeżeli otworzy się worek z bramkami wcześnie może być bardzo duży festiwal strzelecki. W meczu Portugalia U19 - Malta U19 <strong>stawiam typ na ponad 4.5 gola w meczu</strong> po dobrym kursie 2.20.
 

Hubert Hurkacz - Novak Djokovic (09.07, 18:30)

2.36

HURKACZ WYGRA SETA

betfan

To spotkanie jest kolejną szansa dla Huberta, by spróbować pokonać Serba, ale i zdobyć kolejne doświadczenie. Ciężko będzie o 151. zwycięstwo w karierze, choć przy obecnej dyspozycji Hurkacza wszystko jest możliwe. Dlatego liczę na długie sety i szansę Polaka w tie breaku. Typuje więc, że ugra chociażby jednego seta.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!