Typy dnia 08.10: Polska, Brazylia, Legia, Barcelona
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 8 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 8 października poniżej.

TYPY DNIA 8 PAŹDZIERNIKA

Polska – Chiny (08.10, 13:30)

Ostatnim meczem reprezentacji Polski w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich będzie starcie z Chinami. Oczywiście to Polacy są zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa i dzięki świetnej grze już przed ostatnim spotkaniem wywalczyli sobie olimpijską kwalifikację. Chińczycy natomiast wywalczyli zaledwie 5 punktów i zapewne dzisiaj zaliczą kolejną porażkę. Ja jednak pójdę tutaj dość nietypowo, bo w over 3.5 seta. Polacy zagrają na rozluźnieniu, a Chińczycy pokazali, że seta mogą urwać. Stawiam over 3.5 seta po kursie 2.20.

2.20

PONAD 3.5 SETA

Brazylia - Włochy (08.10, 15:00)

Najciekawszym starciem ostatniej rundy kwalifikacji Igrzysk Olimpijskich w siatkówce będzie starcie pomiędzy Brazylią, a Włochami. Jedna z tych ekip nie wywalczy awansu i niewątpliwie jest to sensacja. Oczywiście grupa A była tą najtrudniejszą, ale co ciekawe wygrali ją Niemcy, a w walce o drugie miejsce liczy się także Kuba. Przy niekorzystnym wyniku - np. wygranej Włochów 3:2 i przy zwycięstwie Kuby za 3 punkty zarówno Brazylia, jak i Włosi mogą się nie zakwalifikować. Zmierzą się dwie świetne ekipy, więc nie pozostaje nic innego jak over 3.5 seta w meczu po kursie 1.40.

1.40

POWYŻEJ 3.5 SETA

Legia Warszawa - Raków Częstochowa (08.10, 17:30)

Legia i Raków mierzyły się w tym roku trzykrotnie i trzykrotnie lepsza okazywała się Legia. Co prawda 2 pojedynki Wojskowi wygrali dopiero po rzutach karnych, albowiem w regulaminowym czasie gry padały remisy. Warto także przyjąć sobie obraz czwartkowych spotkań na europejskich boiskach, gdzie Legia podejmowała niewątpliwie nieco mocniejszego rywala i to na wyjeździe, a zagrali nieco lepiej od Rakowa, który mierzył się u siebie i właściwie fatalnie wyglądał w pierwszej połowie. Ja tutaj zagram nieco bezpieczniej i typuję wygraną Legii Warszawa lub remis w meczu po kursie 1.40.

1.51

1/X - LEGIA LUB REMIS

Granada - FC Barcelona (08.10, 21:00)

Ostatnim starciem, które weźmiemy pod uwagę będzie mecz w hiszpańskiej La Liga pomiędzy Granadą, a FC Barceloną. Oczywiście to Duma Katalonii ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i niewątpliwie muszą wygrać ten mecz, aby gonić Real Madryt. Granda spisuje się fatalnie w tym sezonie i pomimo, że zagra u siebie nie widzę dla nich tutaj szans dlatego typuję wygraną Barcelony po kursie 1.42.