Typy dnia 08.10: Polska, Brazylia, Legia, Barcelona

Adrian Krawczyk

08 października 2023

Legia Warszawa, typy, promocja
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 8 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 8 października poniżej.

TYPY DNIA 8 PAŹDZIERNIKA

Polska – Chiny (08.10, 13:30)

Ostatnim meczem reprezentacji Polski w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich będzie starcie z Chinami. Oczywiście to Polacy są zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa i dzięki świetnej grze już przed ostatnim spotkaniem wywalczyli sobie olimpijską kwalifikację. Chińczycy natomiast wywalczyli zaledwie 5 punktów i zapewne dzisiaj zaliczą kolejną porażkę. Ja jednak pójdę tutaj dość nietypowo, bo w over 3.5 seta. Polacy zagrają na rozluźnieniu, a Chińczycy pokazali, że seta mogą urwać. Stawiam over 3.5 seta po kursie 2.20.

2.20

PONAD 3.5 SETA

betfan

Brazylia - Włochy (08.10, 15:00)

Najciekawszym starciem ostatniej rundy kwalifikacji Igrzysk Olimpijskich w siatkówce będzie starcie pomiędzy Brazylią, a Włochami. Jedna z tych ekip nie wywalczy awansu i niewątpliwie jest to sensacja. Oczywiście grupa A była tą najtrudniejszą, ale co ciekawe wygrali ją Niemcy, a w walce o drugie miejsce liczy się także Kuba. Przy niekorzystnym wyniku - np. wygranej Włochów 3:2 i przy zwycięstwie Kuby za 3 punkty zarówno Brazylia, jak i Włosi mogą się nie zakwalifikować. Zmierzą się dwie świetne ekipy, więc nie pozostaje nic innego jak over 3.5 seta w meczu po kursie 1.40.

1.40

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

Legia Warszawa - Raków Częstochowa (08.10, 17:30)

Legia i Raków mierzyły się w tym roku trzykrotnie i trzykrotnie lepsza okazywała się Legia. Co prawda 2 pojedynki Wojskowi wygrali dopiero po rzutach karnych, albowiem w regulaminowym czasie gry padały remisy. Warto także przyjąć sobie obraz czwartkowych spotkań na europejskich boiskach, gdzie Legia podejmowała niewątpliwie nieco mocniejszego rywala i to na wyjeździe, a zagrali nieco lepiej od Rakowa, który mierzył się u siebie i właściwie fatalnie wyglądał w pierwszej połowie. Ja tutaj zagram nieco bezpieczniej i typuję wygraną Legii Warszawa lub remis w meczu po kursie 1.40.

1.51

1/X - LEGIA LUB REMIS

betfan

Granada - FC Barcelona (08.10, 21:00)

Ostatnim starciem, które weźmiemy pod uwagę będzie mecz w hiszpańskiej La Liga pomiędzy Granadą, a FC Barceloną. Oczywiście to Duma Katalonii ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i niewątpliwie muszą wygrać ten mecz, aby gonić Real Madryt. Granda spisuje się fatalnie w tym sezonie i pomimo, że zagra u siebie nie widzę dla nich tutaj szans dlatego typuję wygraną Barcelony po kursie 1.42.

1.42

WYGRANA BARCELONY

betfan

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy