Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 06.09 Syria, Oman, Malta, Gwinea Równikowa
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 6 września. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 6 września

Syria – Malezja (06.09, 11:00)

1.80

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Wciąż trwa przerwa reprezentacyjna, a najlepsze drużyny przygotowują się do zbliżających meczów. W środę odbędzie się kilka spotkań towarzyskich, ale będą to dosyć egzotyczne propozycje i to właśnie im przyjrzę się w typach na 6 września. Pojedynek Syrii z Malezją rozpocznie się już 0 11:00. Faworytem tego pojedynku jest zespół gospodarzy. Syria zajmuje 94. miejsce w rankingu Fifa, a Malezja dopiero 136. Porównując to do europejskich reprezentacji, gospodarze są na poziomie Armenii, a goście Łotwy. Syria podczas czerwcowego zgrupowania przegrała z Bahrajnem i Wietnamem. Malezja za to zanotowała dwa zwycięstwa, ale mierzyła się ze zdecydowanie niżej notowanymi drużynami. Ograła Wyspy Salomona 4:1 i Papuę Nową Gwineę 10:0. Bezpośrednie spotkania Syrii z Malezją obfitowały w bramki. Stawiam na to, że w tym meczu zobaczymy powyżej 2.5 gola.

Oman - Palestyna (06.09, 16:45)

1.95

WYGRANA OMANU

betfan

Spotkanie Omanu z Palestyną rozpocznie się o 16:45. Podobnie jak w przypadku pierwszego spotkania przyjrzymy się rankingowi Fifa. Palestyna zajmuje 96. miejsce, a Oman 73. Goście grają słabo. Podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej przegrali z Chinami i zremisowali z Indonezją. Oman jest w dużo wyższej dyspozycji. Podczas czerwcowego zgrupowania rozegrał cztery mecze. Przegrał z Uzbekistanem, ale pokonał Turkmenistan i Kirgistan, a także zremisował z Tadżykistanem. Stawiam na wygraną Omanu, który triumfował w poprzednim bezpośrednim starciu z Palestyną.

Malta - Gibraltar (06.09, 20:00)

2.42

WYGRANA MALTY

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Z racji nieparzystej liczby drużyn w większości grupach eliminacyjnych, niektóre podczas któregoś ze zgrupowań zagrają mecz mniej. We wrześniu padło między innymi na Maltę i Gibraltar, dlatego reprezentacje postanowiły zmierzyć się ze sobą. Malta jest najsłabszą drużyną w piekielnie silniej grupie C. Po czterech kolejkach nie zdobyła żadnego punktu. To samo może jednak powiedzieć o sobie Gibraltar, który funkcję przysłowiowego chłopca do bicia pełni w grupie B. Mimo wszystko Malta wydaje się dysponować lepszą drużyną. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy z handicapem.

Libia - Gwinea Równikowa (06.09, 21:00)

2.35

WYGRANA GWINEI

RÓWNIKOWEJ

betfan

Spotkanie Libii z Gwineą Równikową będzie pojedynkiem o stawkę. Reprezentacje grają bowiem w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki. Gospodarze mogą już jedynie dla pocieszenia uplasować się na trzeciej pozycji w grupie. Nie da im to jednak awansu na turniej. Gwinea Równikowa gra o to, aby awansować do turnieju z pierwszego miejsca. Goście w poprzednim starciu triumfowali 2:0 i teraz także spodziewam się ich zwycięstwa.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!