Typy dnia 05.07 Holandia, Polska, Hiszpania U21, Djokovic

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 5 lipca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 5 LIPCA

Kanada – Holandia (05.07, 09:00)

1.55

HOLANDIA WYGRA

Na pierwsze spotkanie z naszych typów dnia 5. lipca przeniesiemy się na boiska siatkówki, a konkretniej na spotkanie Kanady z Holandią. Po ośmiu rozegranych spotkaniach w siatkarskiej Lidze Narodów to Holendrzy są w lepszej sytuacji, albowiem zajmują obecnie 8. pozycję z dorobkiem 14-punktowym. Kanada natomiast plasuje się na jednej z ostatnich pozycji, a mianowicie 13 z zaledwie pięcioma oczkami na koncie. Holandia oczywiście jest faworytem do wygrania tego meczu, dlatego też stawiamy na wygraną Holandii z Kanadą po kursie 1.55.

Polska - Słowenia (05.07, 13:00)

1.55

POWYŻEJ 3.5 SETA

Drugim spotkaniem, które weźmiemy do naszych typów dnia jest mecz Polski ze Słowenią. Jak wiemy z historii meczów siatkarskich Polaków ze Słowenią nie są to dla nas łatwe mecze. Jako, że kurs na Polaków wynosi 1.20 nie jest on do końca opłacalnym do gry, w szczególności, że na ostatnie 5 spotkań wygraliśmy ze Słowenią zaledwie 2. Trzy z nich przegraliśmy jednak wygrywając zawsze co najmniej jednego seta. W przypadku wygranych przez Biał0-Czerwonych tylko raz mecz zakończył się wynikiem 3:0. Polacy oczywiście będą wzmocnieni, bo jak wiemy praktycznie zagrają najsilniejszym składem, dlatego też są zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania. Najczęściej jednak spotkania Polaków ze Słoweńcami w siatkówce kończyły się rezultatami 3:1 i też tym tropem podążę stawiając na ponad 3.5 seta w meczu Polska - Słowenia po kursie 1.50.

Jordan Thompson - Novak Djokovic (05.07; 17:30)

1.55

+9.5 GEMA THOMPSON

Ostatnie spotkanie to mecz tenisowy na kortach trawiastych, w którym zmierzą się Jordan Thompson z Novakiem Djokoviciem. Oczywiście faworytem jest Serb, który po raz kolejny będzie chciał wygrać wielkoszlemowy tytuł na Wimbledonie. Thompson w pierwszej rundzie nie miał lekkiego zadania, albowiem wygrał mecz przegrywając pierwsze 2 sety. Oczywiście z pewnością mecz może dać się we znaki, jednak Australijczyk lubi korty trawiaste i będzie szukał swoich szans, choć atuty stoją po stronie Novaka. Typuję handicap gemowy +9.5 w stronę Thompsona po kursie 1.55.

Hiszpania U21 - Ukraina U21 (05.07, 21:00)

1.75

WYGRANA HISZPANII U21

W półfinale młodzieżowych Mistrzostw Europy U21 dojdzie do starcia reprezentacji Hiszpanii z Ukrainą. Hiszpanie pokonali po dogrywce w ćwierćfinale zespół Szwajcarii, natomiast w grupie wygrali 2 spotkania i jedno zremisowali właśnie z Ukrainą. Tam młodzi Hiszpanie gonili wynik, albowiem przegrywali 1:0, a potem 2:1 strzelając dopiero w 90. minucie meczu wyrównującego gola. Tym razem moim zdaniem spotkanie jednak potoczy się inaczej - Hiszpanie będą kontrolować przebieg spotkania od początku, a umiejętności techniczne powinny przewyższyć młodzież z Ukrainy. Stawiam na wygraną Hiszpanii U21 z Ukrainą U21 w  regulaminowym czasie gry po kursie 1.75.