Typy dnia 04.10: Linette, Sinner, Lazio, Milan

Wojciech Sikora

03 października 2023

Jannik Sinner
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 4 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 4 października

Iga Świątek – Magda Linette (04.10, 10:00)

1.70

POWYŻEJ 17.5 GEMÓW

betfan

Koniec sezonu to znaczna zwyżka formy po stronie Linette, która doszła do finału w Guangzhou, a w Pekinie pokonała Azarenkę. Również była bardzo bliska rewanżu nad Jennifer Brady, za tegoroczny US Open, jednak Amerykanka musiała oddać mecz przy stanie 1:3. Teraz Polka zmierzy się ze swoją rodaczką, czyli z nikim innym tylko Igą Świątek. Na takie starcie warto było czekać, a w obecnej dyspozycji Raszynianki i zwyżkowej formie Poznanianki, można się spodziewać dość wyrównanego boju. Typuję w tym pojedynku co najmniej 18 gemów.

Jannik Sinner - Danił Miedwiediew (04.10, 20:45)

1.54

SINNER WYGRA

CO NAJMNIEJ SETA

betfan

Sześć spotkań pomiędzy tymi panami zostało rozegrane w całej ich karierze i ani razu nie cieszył się ze zwycięstwa Włoch. Sinner to jeszcze bardzo młody zawodnik, ale cechujący się przede wszystkim siłą uderzeń i presją, jaką wywołuje na rywalu. To pomogło mu ograć w poprzedniej rundzie Carlosa Alcaraza. Dziś po raz kolejny spróbuje zaszkodzić Daniłowi, który gra w tym turnieju bardzo stabilnie. Mimo wszystko spodziewam się bardzo wyrównanej gry i co najmniej seta po stronie Sinnera

Borussia Dortmund - AC Milan: (04.10, 21:00)

1.58

OBIE STRZELĄ

betfan

Obie ekipy nie zdobyły więc bramki w inauguracyjnej kolejce, a jak wiadomo mają bardzo ofensywne drużyny, które nie szczędzą trafień w lidze. Dziś więc spodziewam się o wiele lepszej skuteczności po obu stronach i typuję na ten pojedynek, że oba zespoły znajdą drogę do bramki.

Celtic - Lazio (04.10, 21:00)

1.57

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Dziś na pewno goście będą liczyć na większą skuteczność swoich napastników, aniżeli bramkarz. Mają ku temu powody, bowiem ich atak jest złożony z naprawdę niezłych piłkarzy. Ofensywy jednak na pewno nie zabraknie i ze strony Celticu, który potrafi bardzo dobrze grać skrzydłami. Z racji stylu gry obu drużyn typuję w tym pojedynku powyżej 8.5 rzutów rożnych.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy