Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 02.12: Portugalia, Falkowska, Brazylia, Projekt Warszawa
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 2 grudnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 2 GRUDNIA

Ana Konjuh – Weronika Falkowska (02.12, 13:00)

1.67

FALKOWSKA WYGRA

Z HANDICAPEM +6,5 GEMÓW

betfan

Weronika ma za sobą całkiem niezły wynik, choć jeszcze nie udało jej się w tym sezonie dojść tak wysoko. Co więcej w poprzedniej rundzie pokonała Dayanę Yastremską, która aktualnie jest 101, a niedawno była nawet w top 50. Ten turniej moe dać Polce jeszcze wyższe miejsce w tabeli, a co za tym idzie możliwość gry w o wiele lepszych turniejach. Mecz z Aną Konjuh zapowiada się jednak ciężko, z racji takiej że Chorwatka operuje mocnym uderzeniem i ma za sobą niezłą serię zwycięstw. Mimo to myślę, że Weronika powalczy i wygra z handicapem +5,5 gema.

Kamerun - Brazylia (02.12, 20:00)

1.87

BRAZYLIA

STRZELI W OBU POŁOWACH

betfan

Brazylia miała mnóstwo okazji na zdobycie wielu goli w spotkaniu ze Szwacjarią, lecz zabrakło postawienia kropki nad "i". Wiele akcji powstrzymywała obrona rywali, a w tym spotkaniu zdaje się, że Kamerun nie ma na tyle jakości w linii defensywnej, by powstrzymać Brazylię. Myślę, że mogą wreszcie się w tym spotkaniu Canarinhos rozstrzelać, a co za tym idzie już w pierwszej połowie powinni znaleźć drogę do bramki. Zapowiada się w pełni brazylijski mecz, stawiam, że strzelą gola w obu połowach.

Serbia - Szwajcaria (02.12, 20:00)

1.81

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Serbowie oraz Szwajcarzy posiadają dobrych graczy, potrafiących grać skutecznie i widowiskowo. Obie reprezentacje raczej nie będą murować swoich bramek, bo patrząc chociażby na Serbów jak bronili podczas łapania na spalonym piłkarzy Kamerunu, łatwiej będzie im zaryzykować i postawić na ofensywną grę. Szwajcarzy mają tylko jednego gola na tym turnieju więc jeśli chcą awansować to po prostu muszą strzelić choćby jednego gola więcej. 

 


Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała (02.12, 20:30)

1.46

BBTS NIE WYGRA SETA

betfan

Projekt Warszawa wypadli z najlepszej ósemki Plsuligi, przez co nie będą mogli grać w play offach. Teraz mogą łatwo do niej się przybliżyć, gdy tylko wygrają z najgorszą drużyną w tym sezonie. BBTS wygrało w tej rundzie tylko raz z równie słabą drużyną Czarnych Radom. Każdy inny wynik jakim jest 3:0 w tym spotkaniu, byłby zaskakujący.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!