Typy dnia 02.10: Górnik Zabrze, Fiorentina, Fulham, Celta Vigo

Wojciech Sikora

01 października 2023

Chelsea
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 2 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 2 października

Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin (02.10, 19:00)

1.87

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Dotychczasowe starcia tych ekip z reguły dawały sporo emocji, które przekładały się także na bramki. W trzech z pięciu ostatnich spotkań opiewały na co najmniej trzy trafienia. Patrząc na problemy obu drużyn w obronie, możemy śmiało spodziewać się dziś także trzech trafień.
 

 

Fiorentina - Cagliari (02.10, 20:45)

1.47

FIORENTINA WYGRA

betfan

Fiorentina będzie na pewno sporym wyzwaniem dla gości, co było już widać w ostatnich latach. Maksymalnie co Cagliari wyciągało z tych starć bezpośrednich to był remis,, jednak w aktualnej formie bardzo ciężko będzie nawet o to. W mojej opinii to gospodarze zdominują rywali i wygrają dziś ten mecz.
 

 

Fulham - Chelsea (02.10, 21:00)

1.80

OBIE STRZELĄ

betfan

Chelsea jest w tym momencie w bardzo słabej formie i trzy ostatnie ich mecze ligowe to dwie porażki i remis. Ciężko szukać pozytywów w grze The Blue, które notorycznie gubi punkty i nie potrafi złożyć klarownej akcji. Grają dziś jednak z drużyną, która straciła już 10 goli i także dziś nie będzie zbyt pewną drużyną. W mojej opinii w tym pojedynku zobaczymy gole z obu stron i taki zakład typuję na to starcie.
 

 

Las Palmas - Celta Vigo (02.10, 21:00)

2.19

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Celta Vigo w meczach wyjazdowych radzi sobie bardzo dobrze, a za sobą mają tylko jedną porażkę w pięciu ostatnich spotkaniach. Choć Las Palmas ma w tym sezonie dopiero dwa trafienia, to jednak akcji tworzyli sobie znacznie więcej. W poprzednich pojedynkach z Celtą Vigo bramek mogliśmy oglądać jednak całkiem sporo. Od 2011 roku za każdym razem trafień było co najmniej trzy i dziś także typuję powyżej 2.5 gola.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy