Typy dnia 02.06 Polska, Hurkacz, Śląsk, Fiorentina
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 2 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 2 czerwca

Tajlandia – Polska (godz. 13:00)

1.52

POLSKA WYGRA

betfan

W tym meczu można spodziewać się lepszych momentów Tajlandii. Jednakże po tym co Polki pokazały w starciu z Włoszkami, spodziewamy się ich zwycięstwa i naszym zdaniem nie powinny też zbyt długo walczyć w tym starciu. Typujemy wygraną naszej reprezentacji.

Hubert Hurkacz - Juan Pablo Varillas (godz. 16:00)

1.52

HURKACZ WYGRA

PIERWSZEGO SETA

betfan

Obaj panowie nie mieli łatwej przeprway, by dostać się do tej rundy i na pewno już połowicznie mogą być z siebie dumni. Peruwiańczyk znany jest z dobrej gry na kortach ziemnych, choć przed Roland Garros, musiał kreczować, a wcześniej nie miał najlepszych meczów. Tutaj ma spore problemy z wejściem w mecz, co świadczą dwa pierwsze przegrane sety, w obu poprzednich meczach. Polak z kolei pierwsze partie wygrywał. Naszym zdaniem dziś również to Hurkacz wygra pierwszy set i taki zakład na to starcie typujemy.

Śląsk Wrocław - King Szczecin (godz. 20:00)

1.75

ŚLĄSK WROCŁAW

HANDICAP -4,5

betfan

Śląsk Wrocław, broniący tytułu mistrzowskiego, pokazał swoją siłę i doświadczenie, pokonując Legię Warszawa w serii półfinałowej 3:1. Ich zgrany zespół, zdolności ofensywne i solidna obrona są atutami, które mogą przynieść im kolejne mistrzostwo. Z kolei King Szczecin, świetnie radzący sobie w tym sezonie, również pokazał swoją klasę, pokonując Stal Ostrów Wielkopolski 3:1.

Sassuolo - Fiorentina (godz. 20:30)

1.43

OBIE STRZELĄ

betfan

Przed nami ostatnia kolejka Serie A. Kluczowe mecze odbędą się w niedzielę, ale że zarówno Sassuolo, jak i Fiorentina nie grają o żadne puchary, czy utrzymanie to swój ostatni mecz zagrają ze sobą w piątek. Fiorentina w najlepszym przypadku zakończy sezon na ósmym miejscu, natomiast jeśli przegrają, a Monza i Bologna wygrają wygrają to skończą na jedenastej pozycji. Sassuolo może awansować o jedno miejsce lub spaść o jedną pozycję w zależności od wyników Udinese i Empoli oraz tego, jak Sassuolo zakończy sezon z Fiorentiną. Powinniśmy być świadkami otwartego spotkania.