Typy bukmacherskie graczy BETFAN (19.05)

Bez względu na dzień tygodnia świat zakładów bukmacherskich kręci się niemal non stop. Gracze BETFAN często stawiają kupony na szalone mecze. Ich typy z pozoru wydają się niemożliwe do wygrania, a później rzeczywistość okazuje się znacznie przychylniejsza. Oto typy jednego z graczy BETFAN zagrane 19 maja

Nasz użytkownik o nicku g**e**e**8* (dane zatajone celowo ze względu na zachowanie prywatności) zdecydował się postawić kupon za 50 zł. Na kuponie znalazły się 4 pozycje. Do wygrania ma ponad 1171 zł! Oto zdarzenia które zdecydował się zagrać:

Osters – Halmstad (19.05, 19:30)

Typ: Wygrana Halmstad

Kurs: 2.59

Nasze uzasadnienie: Druga liga w Szwecji i starcie pomiędzy drużynami, które na początku tego sezonu bardzo dobrze punktują. To goście jednak aktualnie są na drugim miejscu w tabeli, a gospodarze na szóstym. Osters przegrało ostatni mecz ligowy i nasz typer z pewnością bardzo liczy na podtrzymanie tej negatywnej serii.

FC Lugano – FC Zurich (19.05, 20:30)

Typ: Wygrana FC Zurich

Kurs: 2.46

Nasze uzasadnienie: Przedostatnie kolejka w lidze szwajcarskiej. Zurich ma już zapewnione mistrzostwo kraju, jednak z pewnością zamierza dograć ten sezon do końca. Lugano teoretycznie ma o co grać, ponieważ przy dwóch wygranych ma jeszcze szanse na zajęcie trzeciego miejsca na koniec sezonu. Nasz gracz jednak wierzy w ekipę gości.

Servette – FC Basel (19.05, 20:30)

Typ: Wygrana FC Basel

Kurs: 2.09

Nasze uzasadnienie: Servette ma stabilne miejsce w środku tabeli i tak naprawdę już zakończyło sezon, natomiast Bazylea walczy o zdobycie wicemistrzostwa Szwajcarii. Zespół gości gra dzisiaj o zdecydowanie większą stawkę.

Luzern – Young Boys Berno (19.05, 20:30)

Typ: Wygrana Young Boys Berno

Kurs: 2.00

Nasze uzasadnienie: Luzern walczy o utrzymanie, natomiast Young Boys o europejskie puchary. Zdecydowanie, to goście dysponują w tym sezonie bardziej jakościowym i zgranym składem, więc powinni być górą w dzisiejszym spotkaniu.

Kurs łączny – 26.63

Kupon gracza - 19.05

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!