Pobierz aplikację betfan na telefon
Typowanie: Maritimo- Braga 29.04

W czwartek meczem Maritimo- Braga o godzinie 21:30 czasu polskiego rozpocznie 30. kolejka portugalskiej Primeira Liga. Jako, że w czwartek oprócz Ligi Europy* piłka nożna nie raczy nas dużą ilością meczów wybrałem na ten dzień właśnie ligę portugalską.

Maritimo- Braga 29.04- nasze typy

Proponowany typ: zwycięstwo Bragi kurs 1.57.
Obstaw w BETFANhttps://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/pilka-nozna/portugalia/1-liga/maritimo-sporting-braga/5072236

Maritimo- Braga 29.04- przewidywane składy

Skład Maritimo: Abedzadeh; Winck, Junior, Andrade, China; Costa, Santos, Pelagio, Tagueu; Guitane, Alipour
Skład Bragi: Matheus; Tormena, Silva, Sequeira; Esgaio, Fransergio, Castro, Galeno; Horta, Gaitan; Sporar

Maritimo- Braga 29.04- Braga walczy o grę w Lidze Mistrzów

Braga zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli, tracąc do trzeciej Benifici 5 punktów. Do końca sezonu zostały już tylko 4 kolejki. Jeśli Braga wciąż myśli o możliwości gry w Lidze Mistrzów nie może potykać się z takimi przeciwnikami jak Maritimo, tym bardziej że Maritimo nie błyszczy ostatnio formą. Co prawda wygrali ostatnie spotkania, ale były to zespoły, które znajdują się jeszcze niżej w tabeli niż samo Maritimo a o to trudno, bo ten zespół zajmuje dopiero czternastą pozycję na 18 zespołów i teraz każdy ich mecz jest grą o utrzymanie. Mimo wszystko brakuje im jakości, aby pokonać tak klasowy zespół, jak Braga.

* Zapowiedź meczów Ligi Europy Manchester United- Roma oraz Villareal- Arsenal znajdują się na naszej stronie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!