Pobierz aplikację betfan na telefon
Typ+ zapowiedź Southampton- Leicester. 30.04

W piątek o godzinie 21:00 startuje 34. kolejka Premier League. Meczów do końca coraz mniej. Jedni walczą o podium i Ligę Mistrzów, drudzy o utrzymanie.  Proponowany typ znajduje się na końcu tekstu.

Leicester  w pogoni za podium

Leicester z 62. punktami zajmuje obecnie trzecią pozycję w Premier League. Do wicelidera Manchesteru United traci 5 punktów. Lisy także wykorzystały niedawne potknięcia drużyn z Londynu i zbudowało sobie czteropunktową przewagę nad Chelsea. Jeśli drużyna Brendana Rodgersa utrzyma obecną formę do końca sezonu, będziemy mogli obejrzeć Leicester w Lidze Mistrzów, byłby to największy sukces od pamiętnego mistrzostwa.

Święci muszą odzyskać formę

Southampton nie zachwyca swoją grą w ostatnich tygodniach. Zespół Ralpha Hasenhuttla przegrała swoje 4 na 5 ostatnich meczów ligowych, zdobywając 7 bramek, a tracąc ich aż 2 razy więcej. Jeżeli drużyna, w której gra Jan Bednarek nie wróci szybko na właściwe tory, to będzie musiała w ostatnich kolejkach walczyć o utrzymanie. Nad 18. Fulham mają dziewięciopunktową przewagę. Warto zaznaczyć, że Święci jednak mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

Typ na mecz

Oba zespoły spotkały się ze sobą 11 dni temu w ramach półfinału FA Cup. W tamtym meczu Lisy stworzyły sobie o wiele więcej groźnych sytuacji i ostatecznie wygrały 1:0 po bramce Iheanacho. Nigeryjczyk jest ostatnio w wyśmienitej formie i uważam, że w piątek również wpisze się na listę strzelców.

Przewidywany typ: Bramka Kelechi Iheanacho kurs 2.28

https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/pilka-nozna/anglia/premier-league/southampton-leicester/4305899

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!