Toulouse – Metz: Typy, kursy, zapowiedź 01.10

Adrian Krawczyk

30 września 2023

Metz, typy
W 7 kolejce francuskiej Ligue 1 Toulouse zmierzy się z Metz. Według bukmacherów nieco większe szanse na wygraną mają gospodarze, czyli drużyna Tuluzy.  Mecz jednak zapowiada się na wyrównany, albowiem obie ekipy dość przeciętnie prezentują się w tym sezonie. Jednak dla jednej z nich jest szansa, aby odbić się nieco w tabeli, jeżeli któraś z drużyn wygra to spotkanie. Czy Tuluzie lub Metz uda się wygrać to spotkanie i zainkasować 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Toulouse – Metz.

Toulouse – Metz typy bukmacherskie

W niedzielę na Stadium Municipal w Tuluzie w meczu 7 kolejki Ligue 1 zmierzy się Tuluza z Metz. Jak do tej pory to Metz radziło sobie nieco lepiej w Ligue 1, albowiem po 6 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie łącznie 8 punktów. Toulouse natomiast ma na swoim koncie o 2 oczka mniej, czyli 6 punktów. Metz zagrało dobry mecz z Lens, jeżeli szukać dobrego spotkania Tuluzy to tak naprawdę tylko starcie w 1 kolejce z Nantes. Tutaj ciężko wskazać, kto wygra to spotkanie, ale jako że zagrają dość 2 słabe drużyny to spodziewam się, że w ofensywie będzie ciężko o gole. Typuję poniżej 2.5 gola po kursie 1.90 w ofercie Betfan.

1.90

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Toulouse - Metz kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Toulouse - Metz wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Tuluzy (kurs 2.14). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Metz, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Toulouse - Metz to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.85, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Toulouse - Metz GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Tuluzą, a Metz w ramach 7 kolejki piłkarskiej francuskiej Ligue 1, odbędzie się 1 października o 15:00 na Stadium Municipal w Tuluzie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy