Pobierz aplikację betfan na telefon
Tottenham – Aston Villa: Typy, kursy, zapowiedź 26.11 | Premier League

Przetasowania w górnej tabeli Premier League są ogromne, a co kolejkę mamy sporo niespodzianek. Przed nami końcówka 13. rundy. Tottenham, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Aston Villa. Obie drużyny mają podobną sytuację w tabeli i dzieli je tak naprawdę tylko punkt na korzyść kogutów. Dzisiejsze starcie może pomóc im odbić się lekko od rywali. Jak zakończy się to widowisko? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Burnley – Crystal Palace.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Tottenham – Aston Villa?
  2. Zapowiedź meczu Tottenham – Aston Villa.
  3. Jakie są kursy na mecz Tottenham – Aston Villa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Tottenham – Aston Villa?

Tottenham – Aston Villa: typy bukmacherskie

Długi czas w tym sezonie Tottenham nie odniósł porażki i do 11. kolejki mieli same zwycięstwa, bądź remisy. Niespodziewanie zakończyły się jednak derby Londynu, gdzie koguty gościły Chelsea u siebie i odniosły porażkę aż 1:4. 12. runda przyniosła kolejną porażkę z Wolves. Dziś staną na przeciw mocnego kolektywu jakim jest Aston Villa. Poprzedni sezon także mieli znakomity i w tym zajmują 5. miejsce, tracąc do lidera, przed tą kolejką zaledwie trzy punkty. 

1.45

OBIE STRZELĄ

betfan

W poprzednim sezonie mecze tych drużyn nie zawodziły, choć sporo do życzenia pozostawiał Tottneham. Przegrali oni obie odsłony ligowe, dając rywalom sześć punktów. W chwili obecnej są jednak w lepszej dyspozycji i na swoim stadionie będą bardzo groźni. Niemniej jednak liczę na dobre akcje z obu stron i typuję, że obie strzelą.

 

Tottenham - Aston Villa: kursy bukmacherskie

W tym zestawieniu minimalnym faworytem jest gospodarz i kurs na jego zwycięstwo to obecnie około 2.46. Niemal identycznie szanse rywali szacuje bukmacher BETFAN, gdzie przelicznik na wygraną Aston Villi to obecnie 2.56. W przypadku remisu i podziału punktów mnożnik to 3.65.

Tottenham - Aston Villa: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żyw0

Niedzielny mecz pomiędzy Tottenham a Aston Villa, w ramach 13. kolejki Premier League, odbędzie się 26 listopada o godzinie 15:00 na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!