Torino – Frosinone: Typy, kursy, zapowiedź 02.11 | Puchar Włoch

Jan Paździerski

02 listopada 2023

Torino
Przed nami pojedynki w ramach 1/16 rundy Pucharu Włoch. Dziś rozegrane zostaną 3 spotkania, których rozstrzygnięcia mogą wiele zmienić w walce o tegoroczny Puchar. Torino, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Frosinone. Goście w ostatnich pięciu meczach ligowych zdobyli 4 punkty i będą chcieli dziś poprawić swoją formę strzelecką. Czeka ich mecz wyjazdowy, w którym stoją przed ciężkim wyzwaniem. Czy uda im się przejść do kolejnej rundy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Torino – Frosinone.

Torino – Frosinone: Typy bukmacherskie

Torino podejmie Frosinone na stadionie Stadio Olimpico di Torino w meczu Pucharowym w czwartek 2 listopada. Gospodarze, którzy zajmują 13. miejsce w tabeli ligowej i wygrali w swoim ostatnim meczu ligowym, będą chcieli przejść do kolejnej rundy pewnym krokiem. Z kolei w ostatnich 3 meczach, zdobyli łącznie 3 punkty, raz wygrywając i 2 razy remisując. W ostatnim meczu pucharowym pokonali zespół FeralpiSalo 2:1.
Goście z kolei, pomimo tego, że odnieśli w swoich ostatnich dwóch meczach porażki, zajmują jednak wyższe miejsce od swoich dzisiejszych rywali, bowiem plasują się oni na 12 miejscu. Zdobycie 12 punktów po dziesięciu kolejkach, nie pozwala im napawać się optymizmem. Będą musieli mocno poprawić swoją grę, jeżeli nie chcą zostać zdegradowani do niższej klasy rozgrywkowej. Obstawiam, że Torino wygra mecz.

1.83

TORINO

WYGRA MECZ

betfan

Torino - Frosinone: Kursy bukmacherskie

W tym meczu Torino wystąpi w roli faworyta , a obecny kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.83. W przypadku wygranej gości jest on wyższy i na ten moment mnożnik to 4.35. Podział punktów to oczywiście całkiem przyzwoity przelicznik, czyli 3.40.

Torino - Frosinone: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Czwartkowy mecz pomiędzy Torino a Frosinone, w ramach 1/16 pucharu Włoch, odbędzie się 2 listopada o 21:00 na Stadio Olimpico di Torino. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy