Pobierz aplikację betfan na telefon
The Masters 2024: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź, transmisja
Oprócz Premier League w dartsie będziemy świadkami również turnieju The Masters 2024. W tych rozgrywkach wystąpi między innymi Polak – Krzysztof Ratajski. Warto dodać, że w turnieju zobaczymy samych najlepszych zawodników, więc rywalizacja zapowiada się bardzo zacięta. Kto więc okażę się w niej najlepszy? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na The Masters 2024.
 
Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to możesz skorzystać ze świetnej oferty i zgarnąć darmowe 400 zł. Sprawdź szczegóły i zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN
The Masters 2024: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź, transmisja

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej The Masters 2024?
  2. Zapowiedź turnieju The Masters 2024
  3. Jakie są kursy na turniej The Masters 2024?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju The Masters 2024?

The Masters 2024 typy bukmacherskie

4.50

WYGRANA GERWENA

betfan
Z pewnością warto zwrócić uwagę na 2 nazwiska: Van Gerwena oraz Humphriesa. Wydaje się, że ta dwójka na początku sezonu powinna wygrywać większość turniejów, jak nie wszystkie. Oczywiście do tej dwójki dochodzi genialny młody Anglik Luke Littler, jednak na The Masters 2024 on nie wystąpi. Warto podkreślić, że na starcie sezonu Humphries jest w nieco słabszej dyspozycji niż podczas Mistrzostw Świata, jednak nadal jest klasowym zawodnikiem i w żaden sposób nie można go skreślać. Niewątpliwie Van Gerwen, który ma już jeden tytuł w tym sezonie będą mieli ochotę na kolejne trofeum. W mojej ocenie to właśnie on sięgnie po końcowy triumf, albowiem jak wspominałem Hunphires jest w nieco gorszej formie, choć zawsze może pokazać swój błysk z Mistrzostw Świata. Ja wybiorę tutaj Michaela Van Gerwena, który miał trochę kłopotów z podwójnymi, jednak we ostatnim turnieju w Holandii ustabilizował je i wygrał, a tutaj będzie chciał powtórzyć ten sukces. Kurs jest bardzo wysoki i wyniesie 4.50.

The Masters 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na turniej The Masters 2024. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju. Oczywiście faworytem jest Anglik Luke Humphries (kurs 2.87). Za jego plecami zostali sklasyfikowani Michael van Gerwen (kurs 4.50) oraz Gerwyn Price (kurs 7.50). Warto także sprawdzić kursy bukmacherskie na wygraną Michaela Smitha (kurs 10.00), czy Roba Crossa (kurs 11.00). Na Polaka – Krzysztofa Ratajskiego kurs wynosi 80.00.

The Masters 2024 zapowiedź

W piątek ruszy turniej The Masters 2024, gdzie wystąpi sami czołowi zawodnicy rankingu PDC. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w parach h2h i lepszy z nich awansuje do kolejnej rundy, natomiast słabszy odpadnie z turnieju. Czołowa ósemka dostanie wolny los w pierwszej rundzie, a zmagania rozpocznie od drugiej rundy.

The Masters 2024 transmisja: GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Zmagania darta w The Masters 2024 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!