Pobierz aplikację betfan na telefon
Telekom Veszprem – Vive Kielce. Final Four typy i zapowiedź
Już w sobotę 18 czerwca rozpocznie się Final Four Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Ten miniturniej zostanie rozegrany jak zwykle w Kolonii. Finał już jutro, ale najpierw półfinały. Vive Kielce zagra z węgierskim Telekom Veszprem. W drugim półfinale znajdują się Barcelona i THW Kiel. Zapraszamy na krótką zapowiedź i typ na mecz z udziałem polskiej drużyny.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Final Four: Telekom Veszprem – Vive Kielce (18.06, 15:15) – zapowiedź

Na myśl o dzisiejszym meczu od razu przywołują się wspomnienia z 2016 roku. Wtedy oba te kluby spotkały się w finale Final Four i na 15 minut przed końcem meczu Vive przegrywało aż dziewięcioma bramkami. Ostatecznie udało się doprowadzić do remisu i wygrać w rzutach karnych. Był to pierwszy i ostatni Puchar Europy wygrany przez polski zespół. Po tamtym finale w ciągu sześciu lat te zespoły zagrały ze sobą dziesięciokrotnie. 6 razy wygrało Veszprem, 3 razy Vive i raz padł remis.

Final Four: Telekom Veszprem - Vive Kielce (18.06, 15:15) - typy

Po wyjściu z fazy grupowej w drodze do Final Four, Vive dwukrotnie pewnie pokonało francuskie Montpellier. Telekom Veszprem mierzył się z duńskim Aalborgiem. W meczu u siebie Węgrzy zbudowali sobie sześciopunktową przewagę i nawet niespodziewana porażka dwoma punktami w Danii nie zagroziła w żaden sposób w ten awans. Co ciekawe wcześniej oba kluby zmierzyły się w fazie grupowej, w której Vive zajęło pierwsze miejsce, a Telekom czwarte. W meczach bezpośrednich było 1-1, każdy wygrał w swojej hali.

2.00

WYGRANA VIVE

betfan


 

Final Four: Telekom Veszprem - Vive Kielce (18.06, 15:15) - Transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Final Four Ligi Mistrzów, które odbywa się w sobotę i niedzielę 18 i 19 czerwca odbywa się, jak co roku w Niemczech w Kolonii w Lanxess Arena. Mecz Kielczan z węgierskim Veszprem rozpocznie się o 15:15. Mecz ten będzie transmitowany w Polsce na Eurosport 1.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!