Pobierz aplikację betfan na telefon
Team Vitality – FaZe Clan: Typy, kursy, zapowiedź 17.12 | finał Blast Premier

W niedzielę będziemy świadkami hitowego starcia w finale Blast Premier World Final. Zmierzą się dwie najlepsze drużyny tego sezonu i z pewnością będzie to godny i sprawiedliwy finał, albowiem na tym turnieju to obie ekipy pokazały, że są najmocniejsze ogrywając dość pewnie swoich rywali. Kto więc sięgnie po główną nagrodę i wygra ten prestiżowy turniej? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Vitality – FaZe Clan.

Z artykułu dowiesz się:

 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Team Vitality – FaZe Clan?
 2. Zapowiedź meczu Team Vitality – FaZe Clan
 3. Jakie są kursy na mecz Team Vitality – FaZe Clan?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Team Vitality – FaZe Clan?

Team Vitality – FaZe Clan typy bukmacherskie

1.60

WYGRANA VITALITY

betfan

Z głównych osiągnięć FaZe Clan, czyli numeru jeden w tym sezonie trzeba zaliczyć wejście do pierwszej trójki w BLAST Premier: Spring Groups 2023 i zwycięstwo w ESL Pro League Season 17. Ten sezon mogą zaliczyć do udanych, choć mogło być nieco lepiej. Mają nowego trenera – Polaka NEO, który jednak nie wymienia składu. W drodze do finału Blast Premier grali naprawdę dobrze ogrywając choćby Heroic, MOUZ czy G2 Esports. Warto także zwrócić uwagę na formę FaZe Clan, które również w drodze do finału ogrywało mocnych rywali, a byli to NaVi oraz Cloud9. Oczywiście droga Vitality była nieco łatwiejsza i to FaZe może być bardziej podbudowany ogrywaniem tak mocnych rywali. Moim zdaniem jednak patrząc choćby na ostatni finał Blast Premier Fall, w którym te ekipy zmierzyły się bezpośrednio ze sobą znów będziemy mieć powtórkę. Typuję pewną wygraną Team Vitality po kursie 1.60.

Team Vitality – FaZe Clan kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy Team Vitality, a FaZe Clan. Jasno wynika, że faworytem do wygrania spotkania jest francuska drużyna Team Vitality (kurs 1.60). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna FaZe Clan, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.35. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.84, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 1.90 w ofercie bukmachera Betfan.

Team Vitality – FaZe Clan statystyki

Drużyna Team Vitality oraz FaZe Clan zmierzyły się ze sobą aż 5 razy w bezpośrednich pojedynkach w tym roku. Aż 4-krotnie lepsza okazywała się drużyna Team Vitality, a tylko 1 raz wygrało FaZe Clan. Dodatkowo zespoły mierzyły się ze sobą ostatnio w finale Blast Premier Fall i tam lepsza wygrywając pewnie 2:0 okazało się Team Vitality. Statystyki ostatnich wyników Team Vitality:

 • Team Vitality 2:0 NaVi
 • Cloud9 0:2 Team Vitality
 • Team Vitality 2:0 NaVi
 • Team Vitality 2:0 FaZe Clan
 • Team Vitality 1:0 Cloud9

Statystyki ostatnich wyników FaZe Clan:

 • FaZe Clan 2:0 MOUZ
 • FaZe Clan 2:1 G2 Esports
 • FaZe Clan 2:0 Heroic
 • Team Vitality 2:0 FaZe Clan
 • FaZe Clan 2:1 Complexity Gaming

Team Vitality – FaZe Clan GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz finału Premier Global Final pomiędzy francuską drużyną Team Vitality, a FaZe Clan, rozgrywany dnia 17 grudnia 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!