Team Vitality – FaZe Clan: Typy, kursy, zakłady transmisja 30.03 | Major Kopenhaga 2024

Adrian Krawczyk

30 marca 2024

Team Vitality - FaZe Clan: Typy, kursy, zakłady transmisja 30.03 | Major Kopenhaga 2024
  W półfinale PGL Major Kopenhaga 2024 Team Vitality zmierzy się z FaZe Clan. To dość przewidywalne spotkanie, albowiem przed turniejem te ekipy były wymieniane w gronie faworytów. FaZe jednak w poprzedniej rundzie wyeliminowało Team Spirit i może być tutaj na fali. Czy uda im się dojść do finału? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Vitality – FaZe Clan. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Team Vitality – FaZe Clan?
  2. Zapowiedź meczu Team Vitality – FaZe Clan
  3. Jakie są kursy na mecz Team Vitality – FaZe Clan?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Team Vitality – FaZe Clan?

Team Vitality – FaZe Clan typy bukmacherskie

1.88

PONAD 2.5 MAPY

betfan
Niewątpliwie FaZe Clan dość niespodziewanie ograło Team Spirit w ćwierćfinale Majora 2024 w Kopenhadze. Wydawało się, że Team Spirit znów zmierza po kolejny wielki sukces w tym sezonie, jednak FaZe potrafiło się im odgryźć za przegrany finał IEM Katowice. Teraz stają przed dużą szansą na kolejny finał, a może nawet wygranie całego turnieju. W meczu z Team Vitality jednak faworytem nie będą, ale szanse według analityków są bardzo zbliżone i faktycznie można się z tym zgodzić. Spotkają się dwie mocne, wyrównane ekipy. Niewątpliwie Team Vitality miało nieco słabszego rywala w ćwierćfinale, ale zagrali tam bardzo dobrze wygrywając na Inferno 13:8 i rozbijając Cloud9 na Anubis 13:2. Z pewnością tym spotkaniem pokazali siłę, jednak FaZe również pokazało tę siłę z Team Spirit. Ciężko tutaj wskazać, która ekipa wygra to spotkanie, albowiem najpewniej zadecyduje tutaj dyspozycja dnia. Jako, że spodziewam się mocno wyrównanego spotkania to pójdę tutaj po prostu w over 2.5 mapy po kursie 1.88.

Team Vitality – FaZe Clan kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy Team Vitality, a FaZe Clan. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna Team Vitality (kurs 1.76). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna FaZe Clan, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.08.

Team Vitality – FaZe Clan GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz PGL Major Kopenhaga pomiędzy Team Vitality, a FaZe Clan rozgrywany dnia 30. marca 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy