Pobierz aplikację betfan na telefon
Team Spirit – FALCONS: Typy, kursy, zakłady 10.02 | Półfinał IEM Katowice 2024

W drugim półfinałowym starciu IEM Katowice 2024 Team Spirit podejmie FALCONS. Wydaje się, że drużyna z Rosji, czyli Team Spirit wyrasta na głównego kandydata do wygrania całego IEM-a.  Trafiając na FALCONS w półfinale mają wielkie szanse, aby zagrać w wielkim finale, albowiem patrząc na cały turniej są z pewnością drużyną lepszą. Czy uda im się to udowodnić? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Spirit – FALCONS.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Team Spirit – FALCONS?
  2. Zapowiedź meczu Team Spirit – FALCONS
  3. Jakie są kursy na mecz Team Spirit – FALCONS?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Team Spirit – FALCONS?

Team Spirit – FALCONS typy bukmacherskie

2.01

WYGRANA SPIRIT 2:0

betfan

Wczoraj niestety nastąpił smutny dzień dla polskiego Esportu, albowiem ENCE przegrało 1:2 z FALCONS, które właśnie dziś zmierzy się w półfinale IEM z Team Spirit. Szanse ENCE na wygraną były duże – już na pierwszej mapie na Nuke polski zespół mógł prowadzić 1:0, jednak Maden wygrywając ważną mapę 1 vs 3 na pistoletówce to coś niewyobrażalnego. Zawodnik z Czarnogóry miał wczoraj świetny dzień, czytał grę i przede wszystkim w najważniejszych momentach potrafił rozbijać swoich rywali. Niestety to FALCONS zagra w półfinale, jednak rywal będzie piekielnie trudny, albowiem zmierzą się z Team Spirit, który podczas IEM nie przegrał żadnego spotkania, a co więcej przegrał zaledwie 1 mapę w meczu z NaVi. Z pewnością ta ekipa przyjechała do Polski w świetnej formie i patrząc na 4 drużyny, które zostały w turnieju to właśnie Team Spirit ma teraz największe szanse na końcowy triumf. Oczywiście w sporcie dzieją się różne rzeczy, jednak moim zdaniem dla FALCONS ten półfinał to i tak super osiągnięcie i tutaj ich przygoda zakończy się szybko, albowiem typuję, że Team Spirit znów nie przegra i wygra to spotkanie 2:0.

Team Spirit – FALCONS kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy Team Spirit, a FALCONS. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna Team Spirit (kurs 1.28). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna FALCONS, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.70. Dodatkowo warto sprawdzić kursy na ilość map w tym spotkaniu – ponad 2.5 mapy to kurs 2.13, natomiast poniżej 2.5 mapy to współczynnik 1.67.

Team Spirit – FALCONS GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy Team Spirit, a FALCONS rozgrywany dnia 10. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!